ورزشی

فحاشی و عذرخواهی آلبا از داور بارسا-یوونتوس

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724287/50

زمان: 13:12  
1399/09/19

بازدید: 9,953

جوردی آلبا ستاره بارسلونا در جریان دیدار دیشب این تیم با یوونتوس به داور مسابقه فحاشی کرد و خبرساز شد. البته آلبا از داور هلندی بازی به دلیل اظهاراتش عذرخواهی کرد.

به گزارش “آلانه”، جوردی آلبا بازیکن بارسلونا تنها عضو این تیم نبود که دیشب از نحوه داوری توبیاس اشیتلر داور هلندی دیدار بارسا و یوونتوس نارضایتی داشت اما کلمه‌ای که او در جریان بازی خطاب به داور به کار برد خبرساز شد. البته آلبا در جریان بازی از داور عذرخواهی کرد.

 

 

در جریان بازی و زمانی که داور هلندی در دقیقه 13 به سود یوونتوس در سوت خود دمید و اعلام پنالتی کرد اولین واکنش تند آلبا به او اتفاق افتاد. آلبا به سمت داور رفته و خطاب به او گفت: ” باید در ایتالیا دوستان خوبی داشته باشی”. با اینکه این جمله آلبا داور هلندی را عملاً به فساد متهم می‌کرد ولی شیلر حرف او را نشنیده گرفت و صحنه را مدیریت کرد.

 

اما این پایان عصبانیت آلبا از داور نبود. بعد از آنکه در دقیقه 27 شیلر به او کارت زرد نشان داد دفاع چپ بارسا به سمت او رفته و علیه داور از کلمه‌ای رکیک استفاده کرد.

 

 

بین دو نیمه تلویزیون مویستار فیلمی از این صحنه منتشر کرد که صدای فحاشی آلبا به داور در آن شنیده می‌شد. شاید پخش این صحنه بود که باعث شد مسئولین بارسا آلبا را مجبور کنند که به سراغ داور رفته و از او عذرخواهی کند. بارسلونا احتمالاً از این می ترسید که عصبانیت داور هلندی از آلبا در نیمه دوم به اخراج او از زمین منجر شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا