ورزشی

طعنه بوفون به دیدار جنجالی برابر رئال مادرید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724370/42

زمان: 19:27  
1399/09/19

بازدید: 22,895

جان لوییجی بوفون به دیدار جنجالی سال 2017 برابر رئال مادرید اشاره کرده است.

به گزارش “آلانه”، یوونتوس دیشب موفق شد با سه گل بارسلونا را مغلوب کرده و به عنوان صدرنشین راهی دور بعد شود. اما در سال 2017 یوونتوس در تورین با سه گل مغلوب رئال مادرید شد و در دیدار برگشت موفق شد این سه گل خورده را جبران کند. اما اعلام پنالتی در دقیقه 90 علیه یوونتوس باعث حذف این تیم و عصبانیت بوفون شد. بوفون به قدری جوش آورد که به شدت به داور اعتراض کرده و در نهایت اخراج و محروم هم شد. حالا این دروازه بان 43 ساله و ایتالیایی که دیشب نمایش درخشانی داشت، معتقد است هیچ اتفاقی در زندگی تصادفی رخ نمی دهد.

 

 

جیجی بوفون گفت: “من به سرنوشت اعتقاد دارم، بنابراین فکر می کنم هیچ چیز در زندگی اتفاقی رخ نمی دهد و در نهایت زندگی همه چیز را برای شما جبران می کند. آخرین بار ما در مادرید با نتیجه 0-3 از رئال پیش بودیم و در نهایت آن دیدار با برتری 1-3 یوونتوس به اتمام رسید، اما این بار ما 0-3 پیروز شدیم. من خوشحالم که در چنین شرایطی قرار داریم.

 

این پیروزی به یوونتوس اعتماد به نفس داده و موید آن است که هرگز نباید ما را دست کم گرفت. وقتی راهی اینجا شدیم در ابتدا به نظر می رسید شانس کمتری از بارسلونا داریم، اما در نیمه اول دو گل به ثمر رساندیم و در نهایت به برتری 0-3 دست یافتیم که این نتیجه ای فوق العاده است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا