ورزشی

شجاعیان: در 4 سال اخیر به استقلال خیلی ظلم شده

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724299/41

زمان: 14:08  
1399/09/19

بازدید: 5,726

شایسته نیست برخی حرف ها زده شود؛

بازیکن تیم فوتبال استقلال می گوید، در دو بازی قبلی کمی محتاط بازی کرده ولی رفته رفته به شرایط بدنی خوبی خواهد رسید.

به گزارش “آلانه”، داریوش شجاعیان که پس از مدت‌ها بار دیگر به ترکیب استقلال اضافه شده، امروز در حاشیه تمرین آبی پوشان که در زمین نفت تهرانسر برگزار شد، در گفتگو با خبرنگاران در رابطه با این سوال که مشکل اصلی استقلال طی سال های چه چیزی بوده که این تیم نتوانسته نتایج خوبی داشته باشد، گفت: ما در فصلی قرار داریم که قابل مقایسه با فصل های قبل نیست. امسال لیگ فشرده تر از همیشه برگزار می شود و تیم ها باید حداقل فرصت 40 روزه ای برای آماده سازی داشته باشند. ما 20 روز این فرصت را داشتیم و این در شروع لیگ تاثیرگذار است.

او سپس به اشاره به فصول گذشته ادامه داد: ما امسال نسبت به جمع کردن امتیاز خیلی نسبت به فصل های قبلی جلوتر هستیم. امیدوارم یک سری چیزها جلوی ما را نگیرد. یک سری حرف هایی که شایسته استقلال نیست، تا این فرصت را به کادر فنی بدهیم که از لحاظ فنی و بدنی بهتر شویم و نتایج خوبی کسب کنیم.

شجاعیان در مورد شرایط خودش گفت: از نظر بدنی از خودم راضی نیستم ولی تمام تلاشم را در زمین انجام می دهم تا به استقلال کمک کنم. هیچ وقت کم نگذاشته ام و اگر دوباره کادر فنی به من بازی بدهد، تمام تلاشم رابرای موفقیت تیم خواهم کرد.

هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که استقلال بازیساز در زمین ندارد، بیان کرد: تا در تمرینات نباشید و شرایط بازیکنان را نبینید، نمی توانید قضاوت کنید. در هر 4 سالی که اینجا بودم، شرایط خوبی در ابتدای فصل نداشتیم. حتی زمانی که مجتبی جباری و جپاروف بودند، همه می گفتند تیم بازیساز ندارد و این انتقادات بود. ولی در ادامه فصل بهتر شدیم و امتیازات زیادی را جمع کردیم. درست است به نائب قهرمانی رسیدیم ولی خیلی هماهنگ شدیم. در این 4 سال خیلی خیلی به ما ظلم شده است. دیروز شرایط تمرین را دیدید. واقعا برای تیم استقلال بد است که این زمین تمرین را داشته باشد. همین زمین هم شایسته استقلال نیست. باشگاه استقلال خیلی مشکل دارد و امیدوارم مدیران و مسئولان باشگاه کمک کنند تا امکانات در حد استقلال باشد. اگر امکانات وجود داشته باشد و همه دست به دست هم بدهیم، مطمئن باشید تیم نتایج خیلی خوبی خواهد گرفت.

شجاعیان در پاسخ به موضوع که فکری از شرایط تمرینی استقلال تعریف کرده، بیان کرد: نه من روزهای بارانی را می گویم. ما در روزهای بارانی در چمن مصنوعی تمرین می کنیم. زمین چمن خوب نداریم و شیخ دیاباته را به همین دلیل از دست دادیم. باید تمرین می کردیم و مجبور بودیم. بله روزهایی که بارانی نیست، شرایط زمین خوب است ولی من روزهای بارانی را گفتم.
هافبک استقلال در پاسخ به شرایط تیم پرسپولیس که طی 4 سال گذشته در یک زمین تمرین می کند و تفاوتش با استقلال اضافه کرد: نمی دانم واقعا. ما خیلی زمان ها شب قبل از تمرین متوجه شدیم که کجا باید برویم. این برای استقلال خیلی بد است. این تغییر زمین های متوالی سبب مصدومیت هم می شود. فردا اگر باران باشد اینجا نیستیم.

بازیکن استقلال در پاسخ به سوال پایانی در رابطه با اینکه خودش در بازگشت به بازی ها محتاط بازی می کند، توضیح داد: خب من 400 روز بازی نکرده ام و کمی محتاط بازی می کنم. من دوبار مصدومیت داشته ام. اگر توجه کرده باشید، بازی با پیکان بیشتر محتاط بودم ولی بازی قبلی بهتر بودم و هر چه بیشتر بازی کنم شرایطم بهتر می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا