ورزشی

ستاره سابق بارسلونا و دفاع ویژه از ادن هازارد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724386/52

زمان: 20:30  
1399/09/19

بازدید: 7,709

توماس فرمالن، مدافع سابق بارسلونا معتقد است که ادن هازارد بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت با قدرت باز خواهد گشت.

به گزارش “آلانه”، ملی پوش بلژیکی پس از انتقال رویایی از چلسی به مادرید در سال 2019، نتوانسته انتظارات را برآورده کند زیرا آسیب دیدگی های پیاپی عملکرد هازارد را تحت تاثیر قرار داده و باعث شده که او نتواند عملکرد قابل قبولی در ترکیب تیم زین الدین زیدان داشته باشد.

 

با این حال مدافع سابق بارسلونا که پیش از این در تیم ملی بلژیک نیز با هازارد هم تیمی بوده به دفاع از این بازیکن پرداخته است. توماس فرمالن در این باره گفت: ” اول اینکه همه خیلی راحت و سریع می گویند که او دچار مصدومیت شده است، او آسیب دیدگی دارد و از این نوع موارد. من فکر می‌کنم که مچ پای او برخورد شدیدی داشته و هازارد هیچ تقصیری ندارد. این یک مصدومیت عضلانی و خیلی بد محسوب می شود.

 

 

 

 

برای من شخصاً هازارد یک بازیکن کلاس جهانی است. من در انگلیس مقابلش بازی کردم. او برمی گردد. ادن بسیار مثبت است. وقتی برگردد و بازی کردن را از سر بگیرد بهترین های او را می بینید. من در مورد او نگران نیستم. او برمی گردد.”

 

وضعیت بد بارسلونا: “ آنها با مشکلات مالی زیادی روبرو هستند. بارسلونا همیشه تیم خوبی است و همه انتظار دارند که این تیم همواره در اوج باشد؛ اتفاقی که بسیار دشوار است و گاهی اوقات اوضاع اینگونه پیش می رود. در نهایت، بارسلونا به اوج باز خواهد گشت. در حال حاضر، شاید به دلیل شرایطی که باشگاه در آن قرار دارد، دشوار باشد.”

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا