ورزشی

زیدان: هرگز الکس فرگوسن رئال نمی شوم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید که هفته پیش و در پی شکست 2-0 از شاختار در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار داشت و زین الدین زیدان نیز سایه اخراج را بالای سر خود می دید، ابتدا با برتری در زمین سویا روحیه گرفت و سپس امشب با برتری 2-0 بر گلادباخ توانست به عنوان تیم اول راهی دور بعد لیگ قهرمانان شود. هر دو گل رئال را کریم بنزما با ضربه سر به ثمر رساند.

 

 

 

 

زین الدین زیدان در پایان بازی گفت:« به طرز فوق العاده ای خوشحالم. هدف ما پیروزی و صعود بود و در نهایت اول گروه هم شدیم. نمایشی استثنایی و تماشایی داشتیم و از دقیقه یک تا 90 تمرکزمان را حفظ کردیم. فکر می کنم این کامل ترین بازی فصل ما بود و از هر نظر عالی بودیم.»

 

نوسان های رئال:« کریم امشب به همین موضوع اشاره کرد. من خودم هم بازیکن بودم و نمی توان همواره خوب بازی کرد و این غیرممکن است. همیشه هدف ما ارائه نمایبشی خوب است ولی گاهی نمی شود.»

 

جواب دادن رئال در روزهای سخت:« بله اما اینطور نیست که فقط تحت فشار خوب نتیجه بگیریم. امسال هم نمایش های خوب دیگری داشته ایم. رئال خصوصیت خاص خود را دارد و می داند در میدان های دشوار چطور بازی کند و نتیجه بگیرد. وقتی باید برنده شویم تمامی توان مان را می گذاریم.»

 

 

 

 

روحیه گرفتن بازیکنان یا مربی؟:« هر دو روحیه گرفتیم چون در یک قایق هستیم. برای بازیکنانم خوشحالم و مهمتر از همه آنها هستند. من وظیفه ام مهیا کردن بازیکنان است تا در زمین مبارزه کنند و بجنگند. برای شان خوشحالم.»

 

اول شدن:« این برای مان خیلی مهم بود و البته هدف ما در مجموع صعود بود. اولین بار است با مربیگری من تیم اول گروه می شویم.»

 

بازی با اتلتیکو:« انتظار بهترین نسخه از خودمان را دارم. استراحت می کنیم و سپس به اتلتیکو فکر خواهیم کرد.»

 

الکس فرگوسن رئال مادرید:« خیر؛ هرگز فرگوسن رئال نخواهم شد و از این مطمئنم. می خواهم از کاری که انجام می دهم لذت ببرم و حقیقتا نمی دانم تا چه زمانی سرمربی رئال خواهم بود و به آن فکر هم نکرده ام. خوش شانسم که مربی رئال هستم و دوست دارم در روزها و مقاطع دشوار نیز در رئال باشم. مدت هاست در اسپانیا و مادرید هستم و هنوز می خواهم به عنوان مربی رئال ادامه بدهم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا