ورزشی

حمایت استقلال از فکری؛ او تنها گزینه است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724325/39

زمان: 16:28  
1399/09/19

بازدید: 6,444

حاشیه سازان نگران منافع شان هستند

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای از محمود فکری حمایت و اعلام کرد او به کارش ادامه خواهد داد.

 به گزارش “آلانه”، در پی نتایج نه چندان مطلوب استقلال تا اینجای رقابت های لیگ برتر شایعاتی درباره احتمال ایجاد تغییر در کادرفنی و کنار گذاشتن محمود فکری در فضای مجازی مطرح شده بود که این مساله از سوی باشگاه استقلال تکذیب شد.

باشگاه استقلال دراطلاعیه ای که امروز در این خصوص منتشر کرده، آورده است: «امروز در برخی جراید و رسانه‌ها خبری کذب مبنی بر تغییرات احتمالی در راس کادرفنی استقلال منتشر شد که به این وسیله خبر مذکور تکذیب می‌شود.سرپرست باشگاه استقلال و کلیه اعضای هیات مدیره استقلال بارها حمایت قاطع خود را از محمود فکری اعلام کرده‌اند و مشخص نیست که حاشیه‌سازان نگران چه منافع از دست رفته‌ای هستند که با انتشار این دست اخبار به دنبال برهم زدن تمرکز کادرفنی و بازیکنان استقلال هستند.

شایعه پراکنان مسلم بدانند که با سیاه نمایی و ایجاد فضای مسموم رسانه‌ای به اهداف خود نخواهند رسید و محمود فکری تنها گزینه تیم فوتبال استقلال است.

معاونت حقوقی باشگاه استقلال اقدامات حقوقی جهت شکایت از این رسانه‌ها و جرایدی که اقدام به انتشار و بازنشر  این اخبار کذب کرده‌اند را در دستور کار خود قرار داده است.»

گفتنی است؛ استقلال تا پایان هفته پنجم لیگ برتر 8 امتیاز کسب کرده و در رده سوم جدول قرار دارد. امروز محمود فکری نیز در پاسخ به انتقادهای موجود حرف های جالبی را بر زبان آورد و از خودش و کادر فنی اش دفاع کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا