ورزشی

جنجال باورنکردنی برای 4 ثانیه تک‌گویی میثاقی!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724210/47

زمان: 23:25  
1399/09/18

بازدید: 110,595

از ضدعفونی پیراهن تا بوسه عباس زاده؛

«زیاد به بازیکنان برای بوسه به لوگو خرده نگیرید، ضدعفونی می‌کنند!» این کنایه میثاقی جنجالی باورنکردنی در فوتبال ایران به وجود آورد.

به گزارش “آلانه”، اگرچه تیتر یک حوزه باشگاه تراکتور، کنار گذاشتن علیرضا منصوریان از پست سرمربیگری این تیم است اما تنش لفظی غیرمستقیم تی تی های شهر تبریز با برنامه فوتبال برتر نیز از دوشنبه شب آغاز شده و پس از مصاحبه محمد عباس زاده و استوری او، به بیانیه ای جالب توجه از سوی باشگاه سرخپوش آذربایجان منجر شده است.

 

ماجرا این است که محمدحسین میثاقی مجری فوتبال برتر در برنامه این هفته خود به شادی پس از گل محمد عباس زاده مهاجم تراکتور پرداخت و با لحنی کنایه آمیز و اشاره به نحوه جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس، درباره عباس زاده گفت: «آقای منصوریان درباره داوری بازی با تراکتور هم نکاتی دارند اما این گل عباس زاده [به مس رفسنجان] هم خیلی مهم بود. حالا این بوس کردن لوگو هم خیلی بازیکنان را اذیت نکنید، از اینباشگاه به باشگاه دیگر می‌روند و این اتفاقاتی است که خیلی رخ می‌دهد و بعد از بوس ضدعفونی می‌کنند!»

 

 

 

 

خیلی زود عباس زاده در مصاحبه ای با خبرنگار به محمدحسین میثاقی تاخت و بوسه بر لوگوی تراکتور را «تعصب نسبت به تیم کنونی» خواند و گفت: «از هواداران دیگر تیم ها که به تیم محبوبشان علاقه دارند، هیچ خرده ای نمی‌گیرم، در نساجی و پرسپولیس هم که بودم از رقبا چنین صحبت هایی را می‌شنیدم اما انتظار این واکنش ها را از برخی اهالی فوتبال نداشتم.» او همچنین در یک استوری اینستاگرامی میثاقی را تگ و این صحبت ها را تکرار کرد.

 

 

 

 

با این حال آنچه که این کشمکش تلویزیونی – اینترنتی را داغ تر کرد، نامه ای بود که باشگاه تراکتور با امضای مدیرعامل جدیدش سجاد سیاح به علی‌عسگری رئیس سازمان صداوسیما ارسال کرد. نامه ای با اشاره به صحبت های مجری برنامه فوتبال برتر که نکات جالبی را در خود داشت. مدیرعامل تی تی ها در این نامه میثاقی را «مجری جوان و جویای نام» که با صحبت های «عمدی یا سهوی» احساسات هواداران تراکتور را «جریحه دار» کرده است.

 

در ادامه این نامه اما نکته عجیبی وجود دارد. باشگاه تراکتور از سازمان صداوسیما خواسته که برای جبران این اشتباه میثاقی، دیدار تیم های تراکتور و پیکان از شبکه سوم سیما پخش شود. این خواسته ای است که تی تی ها از سال گذشته ها مطالبه کرده اند و حالا قصد دارد در این موقعیت، آن ها به ثمر بنشانند. البته هنوز سازمان پاسخی به این درخواست نداده است.

 

 

 

 

همچنین قرمزهای تبریزی اعلام کرده اند که اگر چنین اتفاقاتی در آینده تکرار شود، از مقامات قضایی ماجرا را دنبال می‌کنند؛ شما چه نظری در این خصوص دارید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا