ورزشی

جبوری: برای دل خودم لایی نزدم!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724307/41

زمان: 15:15  
1399/09/19

بازدید: 5,838

خطای پنالتی نمی‌شد گل اولم را می‌زدم

مهاجم جنوبی تیم فوتبال شهرخودرو می گوید تمام تلاشش را برای موفقیت شهرخودرو و مهدی رحمتی به کار گرفته است.

به گزارش “آلانه”، دریبل جالب مدافع ذوب‌آهن با تکنیک جنوبی احمد الجبوری یکی از سوژه‌های تصویری بازی ذوب‌آهن و شهرخودرو در اصفهان بود. مهاجم جنوبی شهرخودرو خراسان در این رابطه گفت: اول باید بگویم که خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز مهمی را بگیریم که محکوم به کسب آن بودیم و با پیاده کردن هر چه آقاسید از ما خواست به این هدف رسیدیم. ما در این بازی تاکتیک دنبال می کردیم و چند حرکت تکنیکی من هم در قالب چیزی بود که از من خواسته شده بود.

 

این همان صحنه‌ای است که جبوری با تکنیک ذاتی‌ای که فوتبالیست های جنوب کشور دارند، توپ را از میان پاهای قریشی مدافع ذوب آهن عبور داد.

 

او با اشاره مستقیم به صحنه دریبل و عبور توپ از بین پاهای مدافع ذوب‌آهن گفت: واقعا نمی‌دانم در آن لحظه چه شد که این کار را کردم اما بعدا دیدم همه رسانه‌ها این عکس را کار کرده‌اند. واقعا برای دل خودم دست به چنین دریبل‌هایی نزده و نمی‌زنم و همه می‌دانند این سبک فوتبال من است که سعی می‌کنم از کمترین فضا توپ را بیرون ببرم و خدای نکرده قصد بی‌احترامی به هیچ حریفی را نداشته و ندارم.
الجبوری که پایه‌گذار اولین گل شهرخودرو شد، در واکنش به سوالی در مورد این موضوع عنوان کرد: در حالت یک در برابر یک قرار گرفتم و تلاش کردم تا با از پیش رو برداشتن مدافع اولین گلم را برای شهرخودرو بزنم اما پای من را زد تا خطای پنالتی اعلام شود. البته در این نیمه هم یک فرصت خوب گیر آوردم که توپ روی پایم ننشست و بغل پایم به آهستگی به دروازه‌بان ذوب‌آهن رسید. انشاالله در بازی‌های بعدی توپی گیرم بیاید حتما گلزنی خواهم کرد.

 

این مهاجم سوسنگردی شهرخودرو هدفش را موفقیت شهرخودرو و رحمتی خواند و گفت: مهدی رحمتی سال اول مربیگری خود را می‌گذارند و به شخصه شاهدم که ایشان و کادر فنی تیم  24ساعته کار می‌کنند تا تیم موفق شود. رحمتی به شدت از بازیکن تیمش چه فوتبالی و چه غیرفوتبالی حمایت می‌کند و واقعا یکی از بزرگترین اهدافم امسال سربلندی ایشان و شهرخودرو است.
او به خصوصی بودن باشگاه شهرخودرو اشاره کرد و افزود: اینکه یک نفر از جیب شخصی خود برای تیم یک شهر هزینه می‌کند، اتفاق کوچکی نیست و چه بسا صاحبان صنایعی که حاضر نیستند یک ریال وارد فوتبال کنند. به همین خاطر قدر حمایت‌های باشگاه و مدیرعامل آن، فرهاد حمیداوی را می‌دانیم و اطمینان دارم با توجه به جوان بودن و جدید بودن بازیکنان قدری زمان نیاز است تا بتوانیم جواب این محبت‌ها را با نتایج خوب بدهیم.

 

الجبوری در خاتمه به حضورش در پست حمله شهرخودرو اشاره کرد و ادامه داد: من در پست وینگر هم به همین اندازه راحت هستم و حالا که با تصمیم رحمتی در خط حمله قرار گرفته‌ام سعی می‌کنم جواب این اعتماد را با گلزنی و گل‌سازی بدهم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا