ورزشی

بنفیکا بازیکن قرضی بارسلونا را پس فرستاد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، به نقل از آاس، ژان کلر تودیبو ژانویه 2019 بود که از تولوز با رقم یک میلیون یورو به بارسلونا پیوست ولی در نهایت نتوانست ارنستو والورده و بعدا کیکه ستین را به خود متقاعد کند. زمستان گذشته او قرضی با بند خرید راهی شالکه شد ولی شیوع کرونا باعث شد تا شالکه بند خرید 25 میلیون یورویی او را فعال نکند در حالی که او بازیکن ثابت آبی ها بود. تودیبو تابستان به بارسا بازگشت و از همان ابتدا اراده ای برای حفظ او وجود نداشت.

 

 

 

 

رونالد کومان روی مدافعانی دیگر حساب می کرد و باشگاه برای تقویت خط دفاع، چشم به جذب اریک گارسیا از سیتی داشت. در روز پایانی نقل و انتقالات همه چیز حکایت از این داشت که تودیبو در بارسا خواهد ماند و باشگاه که با مشکلات مالی روبرو بود، از فروش او یا انتقال قرضی اش ناامید شده بود.

در نهایت اما تودیبو قرضی راهی بنفیکا شد.

تنها چند ماه پس از این انتقال و در حالی که تودیبو حتی یک دقیقه برای بنفیکا بازی نکرده، به بارسلونا باز خواهد گشت. امروز نشریه رکورد این ادعا را مطرح کرد و ساعتی پیش به تایید ژرژ ژسوس سرمربی بنفیکا رسید.

 

 

 

 

او در نشست خبری بازی با استاندارد لیژ در لیگ اروپا در مورد تودیبو گفت:« او فردا با ما نخواهد بود. نه از لحاظ فیزیکی شرایطش را دارد و نه در برنامه های تاکتیکی من جایی برای او وجود دارد. او با تیم کار نکرده و بازیکنی نیست که در ایده هایم باشد.»

 

تودیبو به بارسا بازخواهد گشت تا احتمالا در بحران کمبود مدافع دست بارسلونا را بگیرد اما با شرایط فعلی شاید او نتواند تضمینی برای حضور در ترکیب اصلی داشته باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا