ورزشی

بایرن 2 – 0 لوکوموتیو؛ حسن ختام درخشان

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بایرن مونیخ که پیش از این صعود و صدرنشینی خود را قطعی کرده بود، در غیاب برخی ستاره های خود موفق شد در خانه با دو گل لوکوموتیو مسکو را شکست دهد.

 

در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و اولین فرصت بایرن مونیخ در دقیقه 22 و روی پاس آلفونسو دیویس ایجاد شد، اما ضربه محکم توماس مولر از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

 

در دقیقه 30 داگلاس کاستا با حرکتی تماشایی و تغییر جهت از سمت راست موقعیت مناسبی برای باز کردن دروازه لوکوموتیو داشت، اما ضربه او با عکس العمل گیلرمه همراه شد.

 

در دقیقه 40 توماس مولر درون محوطه صاحب بهترین فرصت برای زدن گل برتری بایرن مونیخ شد، اما ضربه او با کمترین اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و در نهایت دو تیم با قبول تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

 

در همان اوایل نیمه دوم و با ارسال دقیق سرژ گنابری بود که بایرن مونیخ فاصله ای تا زدن گل برتری نداشت، اما ضربه سر محکم نیکلاس سوله با عکس العمل گیلرمه همراه شد. در دقیقه 59 این بار ارسال زمینی آلوفونسو دیویس فرصت خوبی برای گلزنی بایرن مونیخ مهار کرد، اما دروازه بان لوکوموتیو واکنش مناسبی برابر ضربه گنابری داشت.

 

 

اما در دقیقه 64 بایرن مونیخ به گل اول دست یافت. ارسال داگلاس کاستا این بار با ضربه سر دقیق نیکلاس سوله همراه شد و بایرن مونیخ از لوکوتیو پیش افتاد.

 

حملات بایرن مونیخ ادامه یافت و دقایقی بعد این تیم به گل دوم هم رسید. روی پاس سرژ گنابری، اریک چوموتینگ در سمت راست محوطه صاحب فرصت شده و با ضربه ای دقیق دروازه را باز کرد. در ادامه اتفاقی رخ نداد و بایرن با دو گل به پیروزی رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا