ورزشی

انتخاب شوم فردا صبحش لیونل مسی تمدید می کند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724403/42

زمان: 22:11  
1399/09/19

بازدید: 12,257

جوردی فره:

جوردی فره تاکید کرد در صورت پیروزی در انتخابات بارسلونا با لیونل مسی تمدید خواهد کرد.

به گزارش “آلانه”، قرارداد لیونل مسی با باشگاه بارسلونا در پایان فصل به اتمام می رسد و هنوز توافقی برای تمدید قرارداد با ستاره آرژانتینی صورت نگرفته است. حدود دو ماه دیگر انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا برگزار می شود و به نظر مسی منتظر انتخاب رئیس جدید باشگاه است. جوردی فره، یکی از نامزدهای احراز این پست تاکید کرد در صورت پیروزی قطعا با مسی تمدید می کند.

 

 

جوردی فره گفت: “لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است و ما باید یک پروژه هیجان انگیز برای او مهیا کنیم. ما قادر به ایجاد انگیزه در مسی خواهیم بود و من امیدوارم فردای روزی که به سمت ریاست باشگاه بارسلونا برگزیده شدم، بتوانم قرارداد لیونل مسی را تمدید کنم.

 

لیونل مسی نیز در حال حاضر منتظر هیئت مدیره جدید است تا ببیند چه پروژه ای به او پیشنهاد می شود. آنچه او می خواهد و به آن نیاز دارد رویایی جدید است و در حال حاضر نه فقط تیم، بلکه کل باشگاه غمگین بوده و ما باید انگیزه های جدیدی برای مسی بسازیم. من فکر می کنم لئو مسی در بارسلونا می ماند ما توانایی ارائه یک پروژه هیجان انگیز به او را داریم. من می خواهم که او بماند و او باید بخشی از آینده باشگاه لقب گیرد. به جرات می گویم که اگر ما در انتخابات 24 ژانویه پیروز شویم، لئو مسی 25 ژانویه تمدید می کند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا