ورزشی

امضای نیمار پای حذف منچستریونایتد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دیدار جنجالی پاریس سن ژرمن و باشاک شهیر که به دلیل اتفاقات جنجالی که شب گذشته میان مربی تیم ترکی و داور چهارم رخ داد، به امشب موکول شد.

در این مسابقه که در پاریس برگزار می شود، تیم داوری جدیدی قضاوت این بازی را برعهده دارند. پس از جنجال های شب گذشته و توهین نژادپرستانه داور چهارم، امشب دنی ماکیلی هلندی وظیفه قضاوت این بازی را برعهده داشت.

در دقیقه 21 پاس وراتی پشت محوطه جریمه به نیمار رسید و این بازیکن با حرکتی فوق العاده در حالیکه پشتش به دروازه بود، توپ را از میان پاهای کارلوس پونک مدافع کیپ وردی باشاک شهیر عبور داد و با ضربه ای کات دار و فنی به شکلی استثنایی توپ را به گوشه دروازه فرستاد و گل نخست بازی را به ثمر رساند.

در دقیقه 38 ضدحمله ویرانگر پاریسی ها به قلب دفاع باشاک شهیر موقعیت ایده آلی را نصیب این تیم کرد. پاس خوب ام باپه، باعث شد نیمار با سنگربان نماینده ترکیه تک به تک شود و ضربه او پس از برخورد به مرت گونوک دروازه باشاک شهیر خورد غلت غلتان وارد دروازه شد.

نیمار با دو گلی که در همان نیمه نخست به ثمر رساند، کار باشاک شهیر را تمام کرد. در ادامه و در دقایق پایانی بازی در نیمه نخست، مرت گونوک بر روی نیمار مرتکب خطای پنالتی شد که این ضربه را ام باپه وارد دروازه حریف کرد و بازی در همان نیمه نخست با نتیجه 3 بر صفر به سود شاگردان توخل به پایان رسید.

 

 

حرکت نیمار در مبارزه با نژادپرستی

نیمار که در دیدار برگشت مقابل منچستر 2 بار دروازه این تیم را باز کرده بود، امشب نیز دو گل دیگر به ثمر رساند تا نیمار پای حذف زودهنگام شیاطین سرخ از لیگ قهرمانان اروپا را امضا کند.

با توجه به شکست منچستر در دیدار شب گذشته در مقابل لایپزیش، حذف این تیم از رقابت های لیگ قهرمانان قطعی شده بود. چرا که تا پیش از دیدار امشب، پاریس و منچستر هم امتیاز بودند و حتی در صورت شکست شاگردان توخل در برابر باشاک شهیر، باز هم شیاطین سرخ شانسی برای صعود نداشتند.

نیمار با 2 گلی که تا این لحظه به ثمر رسانده، در این رقابت ها 5 گله شده است و او، یکی از عوامل اصلی حذف منچستر در این رقابت ها بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا