ورزشی

افاضلی دوباره گزینه ماشین‌سازی شد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، ماشین‌سازی تبریز که سال گذشته چهار سرمربی روی نیمکت خود دید و در روز پایانی لیگ برتر بقای خود را قطعی کرد، در پنج هفته ابتدایی فصل جدید نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد.

 

افاضلی که سال گذشته پس از سرمربیگری در پارس جنوبی جم راهی ماشین‌سازی تبریز و جانشین محمدرضا مهاجری شد، توانست این تیم را در هفته پایانی در لیگ برتر نگه دارد و حالا مجددا در آستانه بازگشت به این تیم است.

 

ماشین‌سازی در پنج هفته ابتدایی فصل تنها یک امتیاز به دست آورد که آخرین بازی آنها مقابل شاگردان رسول خطیبی با شکست سنگین ۴ بر یک همراه بود تا این نتیجه موجب پایان همکاری این باشگاه و وحید بیاتلو شود.

 

اکنون هومن افاضلی که سابقه هدایت ماشین‌سازی تبریز را دارد، مجددا تبدیل به یکی از گزینه‌های این باشگاه شده ولی هنوز توافقی به دست نیامده و انتظار می‌رود طی ۲۴ ساعت آینده سرمربی جدید این تیم انتخاب شود.

 

ماشین‌سازی فصل گذشته را با رسول خطیبی شروع کرد که او توانست عملکرد خوبی در این تیم داشته باشد و تا پایان هفته شانزدهم تیمش را در رده نهم حفظ کند، اما پس از استعفای خطیبی از هدایت ماشین‌سازان، سه سرمربی روی کار آمدند که افاضلی آخرین نفر در این بین بود.

 

گفتنی است، باشگاه ماشین‌سازی پس از پایان حضور بیاتلو در این تیم برای انتخاب سرمربی جایگزین اقدام کرده و با گزینه‌های مد نظرش وارد مذاکره شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا