ورزشی

آذری: دوست دارم اثری ماندگار برجای بگذارم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، این جلسه مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اظهار داشت: باشگاه فولاد خوزستان متعلق به مردم این استان و بویژه هواداران فهیم آن است و باعث افتخار من است که در این باشگاه بزرگ مشغول به فعالیت بوده و با شما هواداران عزیز در یک کار مشترک هدفی واحد را پیش می بریم. آذری در ادامه افزود: من میهمان فولاد هستم و شما صاحب و عاشقان اصلی باشگاه فولاد خوزستان هستید. من یک مدیر حرفه ای هستم و در برابر قراردادی که دارم تمام تلاش خود را در قالب وظیفه ام در باشگاه فولاد خوزستان انجام داده و دوست دارم اثری ماندگار از خودم در باشگاه فولاد برجای بگذارم.

مدیرعامل باشگاه فولاد ضمن تقدیر و تشکر از آقای مهندس علی محمدی، گفت: قطعاً یکی از دلایل اصلی کسب موفقیت های فولاد طی این مدت مربوط به حضور آقای مهندس محمدی در راس مجموعه شرکت فولاد خوزستان و رهبری ایشان بود که با تمام توان سعی بر خدمت به ورزش استان و باشگاه داشتند که همچنان در هیات مدیره باشگاه از حضور ایشان بهره می بریم.

آذری همچنین با آرزوی موفقیت برای مدیر عامل جدید شرکت فولاد خوزستان، اظهار داشت: جناب آقای مهندس علی قلعه نوی کاملا به محیط ورزش کشور اشراف دارند و امیدواریم با ادامه حمایت های اعضای محترم هیات مدیره شرکت در رقابت های لیگ برتر و همچنین مسابقات آسیایی افتخارات خوبی برای فولاد خوزستان کسب کنیم.

وی در خصوص عملکرد خود در این باشگاه اظهار داشت: طی فصل گذشته علی رغم وجود پرونده های حقوقی مختلف، برنامه ریزی برای بازگشت فولاد به جمع مدعیان لیگ انجام شد و به لطف خدا و با حمایت های صورت گرفته از سوی هواداران، تیم فولاد موفق شد پس از 6 سال سهمیه رقابت های آسیایی را کسب کرده و با بهبود جایگاه 5 پله ای در لیگ برتر به کار خود پایان دهد. طی این فصل همچنین تیم های جوانان و امید فولاد خوزستان با اقتدار موفق به کسب عنوان قهرمانی کشور شدند و تیم های نوجوانان و نونهالان این باشگاه نیز این شانس را داشتند که بر روی سکو بروند اما به دلیل لغو مسابقات دستشان از جام کوتاه ماند.

 

مدیرعامل باشگاه فولاد ادامه داد: علاوه بر این موارد ما موفقیت های فراوانی را در زمینه پرونده های حقوقی و درآمدزایی از طریق دریافت حق رشد بازیکنان بدست آوردیم. همچنین برای نخستین بار در تاریخ باشگاه فولاد خوزستان و به عنوان یک باشگاه پیشرو اقدام به تهیه و تدوین نقشه استراتژیک باشگاه فولاد خوزستان نموده ایم که این اتفاق می تواند در آینده ثمرات مطلوبی در فولاد خوزستان داشته و به عنوان یک خدمتی ماندگار در این استان فوتبال خیز و سرشار از استعداد باشد. اتفاق مثبتی که رخ داده است ایجاد ساختار و پایگاهی مناسب و در شان واحد فرهنگی و کانون هواداران باشگاه فولاد خوزستان با مدیریت آقای ساسان طاهری است و پس از سال ها امروز تشکیلات بسیار خوبی برای هواداران عزیز و اقدامات فرهنگی بوجود آمده است. علاوه بر آن ما طی فصل گذشته درگیر پرونده های وحشتناک حقوقی از جمله پرونده «بلبلی» بودیم که به دلیل دفاع نشدن از حقوق فولاد در آن زمان متاسفانه عواقب بسیار بدی برای ما در پی داشت و پنجره نقل و انتقالات ما بسته شد و داستان آن همچنان ادامه دارد. اکنون این پرونده ها با ایجاد واحد حقوقی در باشگاه در کوتاه ترین زمان پیگیری و حل و فصل و دفاع از حقوق فولاد در تمامی بخش ها صورت می گیرد.

آذری در خصوص انتقادهای صورت گرفته مبنی بر کاهش تعداد بازیکنان بومی در تیم فولاد خوزستان اظهار داشت: من به این واقعیت اعتقاد دارم که خوزستان مهد فوتبال ایران و سرشار از استعدادهای ناب است اما باید برای تبدیل شدن یک استعداد به بازیکنی شش دانگ و با استانداردهای مورد نیاز تیم، کمی صبر داشته باشیم. در راس این مجموعه من هم علاقه دارم که فولاد در تمامی پست ها از بازیکنان خوزستانی استفاده کند اما واقعیت های فوتبال امروز چیز دیگری می گوید. من هم این حس را از شما گرفتم و در صفحه اجتماعی ام این دغدغه ها را لمس کردم. ما با 15 بازیکن آکادمی قراردادهای 3 ساله هستیم و امروز شاهد آن هستیم که 4 بازیکن باشگاه به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شده اند. این موضوع نشان دهنده پرورش نسل آینده ستاره های فولاد است.

مدیرعامل باشگاه فولاد در ادامه گفت: شما به ترکیب سایر تیم های لیگ مانند سپاهان و تراکتورسازی هم نگاه کنید؛ شاید بگویید که آنها بازیکنان باکیفیتی مثل خوزستان دسترسی ندارند که من هم با آن موافقم اما شرایط فوتبال متفاوت شده و بازیکنان قدرت انتخاب زیادی از حیث مالی و پیشنهادات داخلی و خارجی دارند. ما پیش از شروع لیگ با 20 تا 25 بازیکن خوزستانی جلسه داشتیم که شاخص ترین آن جعفر سلمانی وینگر سرعتی تیم صنعت نفت آبادان بود و برای ایشان در فوتبال پرتغال آرزوی موفقیت داریم. این اتفاق ها به سود فوتبال خوزستان و حاصل یکی از سیاست های باشگاه در زمینه پرورش بازیکنان است.
در ادامه این جلسه هوادارن فولاد و فعالان فضای مجازی نکات مختلفی را با آقایان آذری و طاهری بیان کردند و جلسه به صورت پرسش و پاسخ پایان یافت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا