ورزشی

کومان خشمگین؛ بازیکنانم ترسوی ترسو بودند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724234/29

زمان: 02:16  
1399/09/19

بازدید: 6,327

انگار آمده بودیم نبازیم

رونالد کومان امشب هم شکست بارسلونا را به گردن بازیکنان انداخت و گفت که آمده بودند نبازند و با ترس بازی کردند.

به گزارش “آلانه”، رونالد کومان سرمربی بارسا پس از شکست چند روز پیش برابر کادیز به شدت از بازیکنانش عصبانی بود. تیم او امشب هم با سه گل به یوونتوس باخت تا صدرنشینی را از دست داده و به عنوان تیم دوم راهی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان شود.

 

 

 

 

سرمربی هلندی در پایان بازی گفت:« 25 دقیقه اول بد بودیم و مسبب شکست ما شد. خوب وارد بازی نشدیم و با ترس بازی کردیم. بازیکنان جسارت و جنگندگی لازم را هم نداشتند. انگار برای نباختن وارد زمین شدیم در حالی که باید بازی را کنترل می کردیم. از لحاظ دفاعی بد بودیم و در نیم ساعت قافیه را باختیم. اصلا در سطح خودمان نبودیم در حالی که در 5 بازی قبلی لیگ قهرمانان خوب کار کرده بودیم. بازی رفت با یوونتوس نمایشی عالی داشتیم و امشب درس خوبی گرفتیم. یوونتوس مطمئن تر وارد زمین شد ما برعکس.»

 

تنش با نیمکت یوونتوس:« درخواست کار زرد برای حریف خوب نیست و در فلسفه من جایی ندارد. یوونتوسی ها به داور می گفتند باید به لنگله کارت زرد دوم را نشان دهد که حرکت درستی نبود.»

 

 

 

 

پنالتی های یوونتوس:« اولی پنالتی نبود و معتقدم روی مسی هم پنالتی کردند ولی این شکست در مجموع حق مان بود و مقصر نیز خودمان هستیم. بد وارد بازی شدیم و تاوانش را دادیم.»

 

تعویض ها:« هم تقویم فشرده ای داریم و قصدم استراحت دادن بود و هم بازیکنانی که کارت داشتند را بیرون کشیدم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا