ورزشی

ناامیدی برای رئال مادرید؛ امباپه ماندنی است؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724165/42

زمان: 18:46  
1399/09/18

بازدید: 11,938

احتمال تمدید قرارداد کیلیان امباپه با باشگاه پاری سن ژرمن بیشتر از گذشته شده است.

به گزارش “آلانه”، قرارداد فعلی کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن دو سال دیگر تمام می شود و در صورت عدم توافق برای تمدید در ماه های آینده، احتمال جدایی این ستاره جوان در تابستان پیش رو افزایش خواهد یافت. اما نشریه لوپاریزین امروز در گزارشی مدعی شد ممکن است به زودی توافقاتی برای تمدید قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن تا سال 2025 صورت گیرد.

 

 

این نشریه اذعان داشت کیلیان امیاپه در دور جدید مذاکرات از مدیران تیم فرانسوی تضمین خواسته این باشگاه در فصول آینده قادر به حضور در بالاترین سطح لیگ قهرمانان بوده و پروژه پیشرفت پاری سن ژرمن متوقف نشود. در واقع امباپه امیدوار است با تمدید قرارداد علاوه بر افزیش دستمزد، در تیمی قدرتمند و مدعی به میدان برود تا شانس دریافت جوایز فردی نیز برای این بازیکن افزایش یابد.

 

همچنین خود کیلیان امباپه نیز می داند در حال حاضر پرداخت رقم جذب و البته دستمزدش برای باشگاه هایی مانند رئال مادرید و لیورپول آسان نیست و ممکن است او با تمدید قرارداد، تا سال 2025 و سن 25 سالگی در پاری سن ژرمن بماند. همچنین امباپه به شدت پیگیر تمدید قرارداد نیمار نیز است و به نظر می رسد آینده ستاره برزیلی نیز روی تصمیم گیری امباپه تاثیرگذار خواهد بود. این خبر بدی به هواداران رئال مادرید است آنهم در شرایطی است که آنها سالهاست منتظر توافق تیم مورد علاقه شان با پاری سن ژرمن برای انتقال امباپه هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا