ورزشی

فرار النصر از شکست در یک دیدار 110 دقیقه ای!

به گزارش “آلانه”، در آخرین دیدار هفته هفتم رقابت های لیگ حرفه ای عربستان، جام محمد بن سلمان، تیم های النصر و الاتفاق در ورزشگاه فیصل بن فهد ریاض به مصاف هم رفتند.

 در این دیدار، الاتفاق که در رده دوازدهم قرار داشت، به مصاف میزبان خود النصر بحران زده ای رفت که در رده آخر جدول شانزده تیمی لیگ عربستان قرار داشت.

در این دیدار جنجالی که در مجموع دو نیمه 110 دقیقه به طول انجامید، الاتفاق توسط فیلیپ کیس مهاجم اهل اسلواکی در نهمین دقیقه از وقت های تلف شده نیمه اول به گل رسید. در حالیکه داور این دیدار 4 دقیقه زمان تلف شده برای نیمه نخست در نظر گرفته بود، در دقایق پایانی صحنه مشکوکی درون محوطه النصر رخ داد که پس از جنجال فراوان داور با بازبینی صحنه و با کمک از VAR یک ضربه پنالتی به سود الاتفاق اعلام کرد که در دقیقه 45+9 فیلیپ کیس دروازه النصر را گشود و نیمه اول در دقیقه 45+10 به پایان رسید.

 

در نیمه دوم با وجود اینکه النصر کاملا بر بازی تسلط داشت و اما باز هم این الاتفاق بود که به گل رسید.آنها در دقیقه 51 توسط نعیم سلیتی هافبک تونسی خود گل دوم بازی را نیز به ثمر رساندند تا النصر بیشتر از قبل غرق در بحران شود و روی ویتوریا سرمربی زردپوشان ریاض به درب های خروج نزدیک تر شود.

در حالیکه به نظر می رسید ششمین شکست فصل النصر در راه است، سامی الناجل در دقیقه 89 یکی از گل ها را جبران کرد و داور مسابقه نیز با اعلام 6 دقیقه زمان تلف شده، باعث شد تا امیدها به اردوی النصر برگردد.

 در حالیکه وقت های تلف شده نیز رو به پایان بود، جنجال های دقایق پایانی نیمه نخست این بار نیز تکرار شد و داور یک ضربه پنالتی به سود النصر اعلام کرد.

به دلیل حواشی کنار زمین، بالاخره عبدالرزاق حمدالله در دقیقه 90+9 پشت این ضربه پنالتی ایستاد و آن را برخلاف جهت حرکت رئیس ام بولی سنگربان الجزایری الاتفاق وارد دروازه کرد.

 

النصر که تا دقایق پایانی با 2 گل از حریف عقب بود، توانست در وقت های تلف شده از ششمین شکست فصل فرار کند. آنها در یک بازی جنجالی که با احتساب وقت های تلف شده هر دو نیمه، 110 دقیقه به طول انجامید، یک تساوی کسب کرد.

النصر با این تساوی 4 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر، بالاتر از ضمک قعر جدولی، در رده پانزدهم قرار گرفته است. النصری ها پس از شکست در برابر پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز خوش ندیده اند و پس از آن بازی، در 9 دیدار به میدان رفته که متحمل 6 شکست شده اند. آنها تنها 2 بازی را برده اند و امشب نیز به تساوی دست یافتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا