ورزشی

سولسشر: حذف ما در استانبول رقم خورد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724238/42

زمان: 02:54  
1399/09/19

بازدید: 792

اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد اعتراف کرد تیمش به اندازه کافی خوب نبوده است.

به گزارش “آلانه”، منچستریونایتد امشب در شرایطی با قبول شکست 2-3 مقابل لایپزیش از صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان باز ماند که در اغلب هفته ها صدرنشین بود. اوله گونار سولسشر در پایان این دیدار به عملکرد ضهیف تیمش در ترکیه برابر باشاک شهیر اشاره کرده و مدعی شد آنجا احتمال حذف یونایتد بالا رفته است.

 

اوله گونار سولسشر گفت: “در یک گروه دشوار در لیگ قهرمانان قرار داشتیم و ما به اندازه کافی خوب ظاهر نشدیم. ما واقعا خوب شروع کردیم، اما بدیهی است که نقطه عطف بزرگ یا شکست بزرگ یونایتد در مرحله گروهی در خارج از خانه و در استانبول رقم خورد. این همان نتیجه ای بود که شما به آن نگاه کرده و با خود فکر می کنید در آن دیدار امتیازاتی را که از دست دادیم که می توانستیم آنها را کسب کنیم.

 

 

می دانستیم که باید در مقابل سانترهای حریف به خوبی دفاع کنیم و در مقابل توپ های لایپزیش در محوطه جریمه خودی عکس العمل خوبی نشان دهیم، اما در جریان بازی قادر به دور کردن موقعیت های حریف نبودیم.

 

شایعات جدایی پل پوگبا و مصاحبه اخیر مینو رایولا؟ شما باید از خود پل پوگبا سوال کنید که آیا در رختکن یونایتد خوشحال است یا نه. از نظر من پل پوگبا تمام تمرکز خود را معطوف به ارائه بهترین عملکرد در ترکیب تیمش کرده است و شرایط فعلی فرصت مناسبی برای صحبت کردن در مورد بازار نقل و انتقالات نیست.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا