ورزشی

حمله دوم رایولا به یونایتد؛ هالند را یادتان می‌آید؟

کد خبر: 1724090/50

زمان: 12:10  
1399/09/18

بازدید: 17,292

مینو رایولا ایجنت جنجالی فوتبال در انتقادی دیگر به سولسشر سرمربی یونایتد تلاش او برای جذب ارلینگ هالند را بی‌فایده و اشتباه دانست.

به گزارش “آلانه”، مینو رایولا ایجنت جنجالی فوتبال که با اعلام پایان کار پوگبا در منچستریونایتد کادر فنی این تیم و سرمربی اش سولسشر را به دلیل بی توجهی به پوگبا مورد انتقاد قرار داده بود در حمله‌ای دیگر به سولسشر و کادر فنی‌اش به تلاش مربی نروژی برای جذب ارلینگ هالند در زمستان گذشته اشاره کرد و گفت سولسشر اگر به جای این همه تلاش بی فایده راهی برای استفاده از ستاره‌های تیمش پیدا می‌کرد شرایط یونایتد به مراتب بهتر از این می‌بود.

 

 

یونایتد زمستان گذشته ارلینگ هالند را اولویت اول خود می دانست و با وجود ساعتها تلاش باشگاه و به خصوص سرمربی اش اوله گنار سولسشر سرانجام نتوانست هالند را به اولدترافورد منتقل کند. سولسشر حتی به سالزبورگ سفر کرد تا شخصاً با هالند و اطرافیانش صحبت کند اما در نهایت او راهی تیم سولسشر نشده و دورتموند را برگزید.

 

 

رایولا در مصاحبه اش با توتواسپورت به این موضوع پرداخت و گفت: ” هالند مثل روزهای 20سالگی ایبرا است. سولسشر مرد خوبی است ولی او زمانی که هالند را به لوکاکو تشبیه کرد اشتباه می‌کرد. اگر سولسشر به جای آن همه صحبت کردن و تلاش برای جذب هالند راهی برای بازی گرفتن و بازی دادن به پوگبا پیدا می‌کرد الان وضعیتش خیلی بهتر بود”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا