ورزشی

تیم دوم گواردیولا هم قهرمان اروپا می شود!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724174/1

زمان: 19:41  
1399/09/18

بازدید: 12,341

آندره ویاش بوآش:

آندره ویاش بوآش، سرمربی مارسی رقیب فردا شب تیمش را باشگاهی پرمهره و قوی توصیف کرد.

به گزارش “آلانه”، مارسی فردا شب در شرایط مهمان منچسترسیتی است که در صورت کسب پیروزی و شکست المپیاکوس برابر پورتو می تواند به لیگ اروپا صعود کند. با توجه به مسجل شدن صدرنشینی سیتی، ممکن است این تیم از بازیکنان ذخیره خود در این ددار بهره گیرد، اما آندره ویاش بوآش مدعی شد حتی تیم دوم سیتی نیز می تواند فاتح رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شود.

 

آندره ویاش بوآش گفت: “انتظارات از سیتی بسیار زیاد شده، اما در حال حاضر کسی بهتر از پپ قادر به کسب لیگ قهرمانان نخواهد بود. در ابتدای هر فصل بسیری معتقدند که امسال سال سیتی خواهد بود و آنها از ظرفیت و ترکیب مناسبی برای کسب قهرمانی برخوردار هستند، اما این موفقیت معطوف به جزئیات است.

 

 

من در لیگ قهرمانان اروپا متخصص نیستم و پپ گواردیولا در این امر خبره بوده و به عنوان سرمربی دو بار قهرمان شده است. امیدوارم پورتو به سود ما عمل کند، اما می دانیم که بازی در برابر منچسترسیتی سخت خواهد بود. آنها گزینه های زیاد و سطح بالایی برای قرار دادن در ترکیب در اختیار دارند.

 

ما نباید فقط به پورتو اعتماد کنیم و باید در بهترین حالت خود باشیم تا نتیجه خوبی بگیریم، زیرا حتی تیم دوم و ذخیره سیتی نیز از قدرت لازم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برخوردار است. صعود به دور بعدی در حال حاضر در دست مارسی نیست و ما باید منتظر اتفاقات بازی های فردا شب بمانیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا