ورزشی

ترابی و محمدی 90 دقیقه بازی نمی کنند 

کد خبر: 1724070/43

زمان: 11:22  
1399/09/18

بازدید: 3,921

ایرانی ها الریان را به خاطر السد از دست می دهند؟

تیم العربی در حالی امروز به مصاف الریان می رود که مشخص نیست دو ستاره ایرانی اش بازی خواهند کرد یا نه؟

به گزارش”آلانه” العربی قطر که مهدی ترابی و مهردادمحمدی را در اختیار دارد امشب در یک بازی حساس از هفته هشتم رقابت های لیگ قطر به مصاف تیم الریان می رود. هیمیر هالگریمسون سرمربی ایسلندی العربی پیش از این بازی درباره شرایط استفاده از مصدومان این تیم از جمله مهرداد محمدی و مهدی ترابی که در هفته های قبل به دلیل مصدومیت بازی نکرده اند گفت:” برای این بازی مصدومانی داریم. تعدادی از بازیکنان مصدوممان برگشته اند اما اگر بخواهیم از آن ها استفاده و درموردشان ریسک کنیم باید ابتدا نظر پزشکانمان را بدانیم.”

اما برای العربی فینال امیرکاپ قطر اهمیت بیشتری دارد :” همه بازیکنان دوست دارند در فینال برابر السد باشند و بنابراین در مورد هیچ بازیکنی در مسابقه با الریان ریسک نمی کنیم.”

او درباره مصدومان گفت:”بازیکنانی هستند که نمی توانند به دلیل مصدومیت بازی کنند اما برخی بازیکنان تازه از مصدومیت برگشته اند اما این ها مدتی بازی نکرده اند و نمی توانند 90 دقیقه بازی کنند. بنابراین باید ارزیابی کنیم تا ببینیم کدام یک می توانند بازی کنند. ما الان بازی با الریان و سپس الدحیل را داریم و بعد از آن در فینال امیرکاپ با السد بازی می کنیم. یک دوره پرفشار و بازی هایی با حریفان قدرتمند داریم و باید مراقبت بازیکنانمان باشیم.”

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا