ورزشی

بشتایم: این برد تقدیم به هواداران آلومینیوم

 

به گزارش “آلانه”، بهزاد بشتایم در نشست خبری پس از دیدار با ماشین‌سازی که با برتری ۴ بر یک آلومینیوم همراه شد، اظهار کرد: این پیروزی که نخستین برد آلومینیوم در تاریخ لیگ برتر بود را به هواداران تیم و مردم عزیز اراک تقدیم می‌کنیم و امیدوار هستیم از این مسابقه لذت برده باشند.

او با بیان اینکه ماشین‌سازی تیمی سخت‌کوش و دفاعی است، ابراز کرد: ما آنالیز خوبی روی مسابقات گذشته و کارهای تاکتیکی این تیم داشتیم و با بررسی بازی‌های ماشین‌سازی در مقابل استقلال، گل‌گهر و دیگر تیم‌ها می‌دانستیم تیمی هستند که خیلی سخت گل می‌خورند.

مربی آلومینیوم ادامه داد: برنامه و تمرینات خوب و هدفمندی را توسط آقای خطیبی سرمربی و کادر فنی تیم در دستور کار قرار دادیم که نتیجه آن را هم در پایان بازی دیدیم.

بشتایم اضافه کرد: تیم آلومینیوم تیمی رو به رشد است و بازی به بازی و هفته به هفته از نظر فنی، تاکتیکی و اجرایی سیر پیشرفت دارد که امیدواریم با همین روند به پیش برویم تا بتوانیم با موفقیت خود دل هواداران و مردم اراک را شاد کنیم.

او یادآور شد: می‌دانستیم ماشین‌سازی در دفاع تجمع می‌کند و در صورت به ثمر رساندن گل نخست، بر روی ضدحمله به گل‌های بعدی می‌رسیم، اما خوشبختانه نتیجه خوبی را که نیاز داشتیم در مقابل تیم جوان و سخت‌کوش ماشین‌سازی کسب کردیم.

مربی آلومینیوم با اشاره به بازی بعد مقابل پیکان عنوان کرد: از فردا کادر فنی کار خود برای بازی بعد مقابل پیکان را آغاز می‌کند، آقای خطیبی سرمربی تیم هم بعد از بازی دستور داد تا کار ریکاوری را از همین امشب شروع کنیم که پس از حضور در هتل محل اقامت آغاز خواهیم کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا