ورزشی

برفِ تبریز، یقه مربیان جوان لیگ را گرفت!

کد خبر: 1724106/41

زمان: 13:29  
1399/09/18

بازدید: 5,150

درد مشترک نویدکیا و ربیعی؛

برنامه تیم فوتبال مس رفسنجان به دلیل درخواست باشگاه تراکتور دستخوش تغییر شد و آنها مانند سپاهان روزهای فشرده‌تری را نسبت به رقبایشان تحمل می‌کنند.

به گزارش “آلانه”، حساس ترین دیدار هفته سوم رقابت‌های لیگ بیستم به دلیل بارش برف در تبریز به تعطیلی کشیده شد و تراکتور و سپاهان با یک روز تاخیر (هفت آذرماه به جای شش آذرماه) به مصاف هم رفتند.

تاخیر یک روزه در برگزاری این مسابقه سبب شد تا مسئولان باشگاه تراکتور برخلاف سپاهان، با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ، خواهان تعویق یک روز دیدار هفته چهارم‌شان برابر مس رفسنجان شوند؛ درخواستی که با آن موافقت شد و اگر سپاهان هم خواسته مشابهی داشت، دیدار این تیم برابر سایپا در چارچوب هفته چهارم، مانند دیدار مس رفسنجان و تراکتور، به جای 11 آذرماه، یک روز دیرتر یعنی 12 آذر برگزار می شد.

درخواست تراکتور اما اگرچه شرایط خوبی برای شاگردان منصوریان برای دو دیدار برابر شاگردان محمد ربیعی و جواد نکونام ایجاد کرد، ولی در عین حال سبب فشرده‌‌تر شدن برنامه مس رفسنجان شده، که حالا دو هفته است، یک روز کمتر از رقبایش استراحت می‌کند؛ درست مانند تیم فوتبال سپاهان که درخواست تعویق دیدار هفته چهارم را نداد و زمان استراحت بازیکنانش را برای دیدار هفته پنجم برابر نفت مسجد سلیمان ذخیره کرده بود و با سه روز استراحت به مصاف سایپا رفت، ولی نتوانست در هیچ یک از این دو دیدار، نتیجه رضایت بخشی را کسب کند.

برنامه مسابقات لیگ بیستم فوتبال ایران به دلیل بحران کرونا به فشرده‌ترین شکل ممکن طی سال‌های اخیر در حال برگزاری است و این یکی از بزرگترین معضلات مربیان و بازیکنان در فصل جاری است؛ موضوعی که دو تیم مس رفسنجان و سپاهان را با شدت بیشتری درگیر کرده و محمد ربیعی نیز بخشی از صحبت‎‌های خود پس از تساوی برابر سایپا را به همین موضوع و استراحت بیشتر بازیکنان تیم حریف اختصاص داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا