ورزشی

بازگشت بنگر به ورزشگاه خاطره‌انگیز شهدا نوشهر

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، فوتبالی ها هر زمانی که نام شهر بندری نوشهر را می شنوند بدون شک اسم شموشک به خاطر آن ها می آید. تیمی که در ورزشگاه کوچک خود برابر تیم های بزرگ فوتبال ایران قد علم می کرد اما امروز دیگر در نقشه فوتبال ایران دیده نمی شود.

 

 

 

 

اما آن تیم در فوتبال ایران یادگارهایی در قامت بازیکن و مربی به جا گذاشته است. حالا فوتبال نوشهر با تیم شهرداری به دنبال بازگشت به دوران رویایی خود در سطح اول فوتبال کشور است. هدایت تیم شهرداری نوشهر به کسی سپرده شد که خود از خانواده فوتبالی این شهر است.

 

محسن بنگر یکی از یادگارهای آن تیم دوستداشتنی است که تازه پا به عرصه مربیگری گذاشته است. او که برای شموشک بازی می کرد و خاطرات زیادی با این تیم دارد و همچنین در ورزشگاه خاطره انگیز شهدا قد کشید تا اینکه بعد ها به تیم های سپاهان، پرسپولیس، تراکتور و حتی تیم ملی رسید.

 

 

 

 

امروز بنگر با شهرداری نوشهر آغاز کرد و اولین جلسه تمرینی خود را با این تیم برگزار کرد. مدافع اسبق شموشک مجددا پس از گذشت سال ها به ورزشگاه شهدا بازگشت اینبار در قامت سرمربی. در این بین سید میثم حسینی دیگر یادگار شموشک که برای سرخابی ها نیز توپ زد امروز جهت خوشامدگویی به همبازی سابق خود به تمرین شهرداری چی ها آمد.

 

محسن بنگر به صورت رسمی با شهرداری نوشهر آغاز به کار کرد. این تیم در رقابت های لیگ دسته سوم حضور دارد و با انتخاب بنگر به عنوان سرمربی در سر سودای لیگ دویی شدن دارد.

 

 

عکس‌ها ازمجید داستانگو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا