ورزشی

افسوس تکراری دانشگر در دومین هفته (عکس)

به گزارش “آلانه”، محمود فکری برای دومین هفته متوالی، در دقایق پایانی محمد دانشگر را به عنوان یک مهاجم به خط حمله تیمش اضافه کرد تا بلکه از قدرت سرزنی این مدافع بلند قامت استفاده کرده و به گل برسد.

اما برای دومین هفته متوالی این نقشه و تاکتیک فکری و استقلال به نتیجه نرسید تا آبی پوشان در امر گلزنی در دقایق پایانی و بازگشت به بازی ناکام باشند.

اما نکته جالب در این خصوص، قرار گرفتن دانشگر در موقعیت گلزنی در هر دو دیدار است. در بازی با پیکان، دانشگر که در دقیقه 88 به جای میلیچ به میدان رفت، در ثانیه های پایانی می توانست دروازه محمد دریس را باز کند.

در آن بازی و در دقیقه 93، پاس عالی محمد نادری که با یک ضربه سر توپ را به دهانه دروازه فرستاد، به دانشگر و مطهری رسید ولی مهاجم آبی پوشان برای زدن توپ عجله کرد و ضربه سر او بسیار آرام و کم جان بود. شاید اگر ارسلان آن توپ را رها می کرد، دانشگر در وضعیت بهتری قرار داشت و می توانست دروازه حریف را باز کند.

 

در بازی روز گذشته در مقابل صنعت نفت نیز باز هم دانشگر در ثانیه های پایانی صاحب موقعیت شد. دانشگر به محض ورود به بازی، برای زدن ضربه سر روی کرنر ارسالی میلیچ راهی محوطه جریمه شد. پس از یک رفت و برگشت توپ دوباره به میلیچ رسید و سانتر مدافع کروات آبی ها از سمت چپ با ضربه سر دانشگر همراه بود. 

در حالیکه حامد فلاح زاده نیز از دروازه بیرون آمده بود، اما ضربه سر دانشگر با اختلاف کمی از بالای دروازه بیرون رفت و مدافع آبی ها اگر کمی توپ را پایین تر می زد، گل دوم استقلال به ثمر رسیده بود ولی این اتفاق رخ نداد.

به هر حال، برای دومین هفته متوالی محمد دانشگر در دقیقه 88 به میدان آمد و شاید اگر کمی او و مطهری دقت به خرج می دادند، مدافع آبی ها تعویض طلایی لیگ بیستم لقب می گرفت ولی اینگونه نشد و سرنوشت دانشگر برای دو هفته متوالی، حسرت در ثانیه های پایانی بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا