ورزشی

کنایه ایجنت اوبامیانگ به آرتتا: تیم ضعیف است

کد خبر: 1723839/50

زمان: 13:07  
1399/09/17

بازدید: 5,044

بعد از شکست آرسنال مقابل تاتنهام ایجنت اوبامیانگ مهاجم این تیم به انتقاد از میکل آرتتا سرمربی توپچی‌ها پرداخت و فشار بر اوبامیانگ را غیرمنصفانه دانست.

به گزارش “آلانه”، بعد از شکست 2-0 آرسنال مقابل تاتنهام در دربی شمال لندن، مدیر برنامه‌های پی‌یر امریک اوبامیانگ ستاره خط حمله آرسنال فرصت را برای حمله به میکل آرتتا سرمربی این تیم مناسب دید. او فشارهای اخیر بر اوبامیانگ به دلیل ناکامی او در گلزنی را غیر منصفانه دانست و گفت مشکل آرسنال کلی است و نباید همه تقصیرها را به گردن یک بازیکن انداخت.

 

 

اوبامیانگ که تابستان گذشته یک قرارداد جذاب سه ساله با آرسنال امضا کرد در این فصل با انتقادهای زیادی مواجه بوده. اوبامیانگ در فصل جدید لیگ برتر تا این لحظه تنها دو گل به ثمر رسانده و هواداران را از خود خشمگین کرده است.

 

 

کواکو منسا مدیر برنامه‌های آرسنال اما بعد از شکست دیشب مقابل تاتنهام به این اشاره کرد که آرسنال در یازده بازی اخیر تنها ده گل به ثمر رسانده و در این شرایط تقصیر متوجه سرمربی است و نه بازیکنان خط حمله.

 

مدیر برنامه‌های اوبامیانگ در پایان بازی یک پست اینستاگرامی منتشر کرد که تصویری از آمار و عملکرد خط حمله آرسنال را نشان می‌داد. در این آمار مشخص است که آرسنال تنها 10 گل به ثمر رسانده و از این نظر در رتبه هفدهم لیگ برتر قرار دارد. شوتهای در چارچوب آرسنال در این یازده هفته هم 32 شوت بوده و آرسنالی‌ها 65 موقعیت خلق کرده اند.

 

 

ایجنت اوبامیانگ در بالای این تصویر از عبارت ” اگر موقعیت خلق می‌کردید…” استفاده کرد تا به کنایه نشان دهد موکلش در شرایطی که تیم موقعیت گلزنی خلق نمی‌کند نمی‌تواند گلی به ثمر برساند و انتقادها از او غیرمنصفانه است.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا