ورزشی

کلوپ: نمی‌دانستم برگشت هواداران اینقدر کیف دارد

کد خبر: 1723798/50

زمان: 09:20  
1399/09/17

بازدید: 5,419

یورگن کلوپ بعد از پیروزی لیورپول بر ولوز از بازگشت هواداران این تیم به استادیوم ابراز خوشحالی کرد و گفت فکرش را نمی‌کرده که بازگشت آنها تا این حد لذت‌بخش باشد.

به گزارش “آلانه”، بعد از آنکه لیورپول دیشب در خانه خود ورزشگاه آنفیلد به مصاف ولوز رفت و موفق شد حریف را با نتیجه 4-0 در هم بکوبد یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در پایان بازی از بازگشت هواداران به استادیوم بعد از چندین ماه ابراز خوشحالی کرد. کلوپ که نمی توانست احساسات خود را کنترل کند به خبرنگاران گفت هرگز فکرش را نمی کرده که بازگشت تماشاچی ها تا این حد لذت بخش باشد.

 

 

دیروز چیزی نزدیک به 2هزار هوادار لیورپول اجازه پیدا کردند تا برای دیدار تیم شان با ولوز به استادیوم آنفیلد بروند و کلوپ و شاگردانش برای استقبال از آنها یک پیروزی مقتدرانه مقابل ولوز تدارک دیدند.

 

کلوپ در پایان بازی گفت: ” هم بازی و هم جو استادیوم زیبا بود. خیلی احساساتی شده ام. آنها خواندن آهنگ هرگز تنها قدم نخواهی زد را شروع کردندن که عالی بود. فکرش را نمی کردم که بازگشت هواداران اینقدر لذت بخش باشد. این شرایط از ماه فوریه شروع شد و ما تمام این مدت منتظر بودیم تا به وضعیت نرمال برگردیم. وضعیت نرمال خوب است. ما قبلاً قدرش را نمی دانستیم. بازگشت هواداران واقعاً تاثیرگذار بود”.

 

 

سرمربی لیورپول در ادامه گفت: ” امشب یک شب عالی نبود؟ بیرون هوا هر طور بود ما در داخل استادیوم شاهد یک هوای عالی آفتابی بودیم. قبل از بازی چالشهایی داشتیم. ولوز با سیستمهای متفاوتی بازی می کند و من به بچه ها گفته بودم چطور باید پرس‌شان کنند. بچه های ما امروز عالی کار کردند و این بهترین نتیجه ما در مقابل ولوز بود”.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا