ورزشی

فکری: نمی‌خواهند استقلال نتیجه بگیرد

کد خبر: 1723949/43

زمان: 18:55  
1399/09/17

بازدید: 5,409

بعد از گل همه چیز داوری برگشت

جا دارد به تیم حریف بابت یک امتیازی که گرفت، تبریک بگویم. اما این تنها تبریک سرمربی استقلال نبود. او بلافاصله سوی صحبتهایش را متوجه داوری کرد.

به گزارش آلانه ،محمود فکری در نشست مطبوعاتی بعد از بازی نفت خشم خود را از کنار زمین نگه داشته بود. او رو به تک خبرنگار رسمی حاضر در نشست کرد و به تیم داوری انتقاد شدیدی کرد:به تیم داوری هم که خیلی خوب قضاوت کرد، تبریک می‌گویم. همان روند بازی‌های قبلی، مجدداً ادامه پیدا کردند. متأسفانه بازی امروز را با سوت‌هایی که زدند و تصمیماتی که گرفتند، به هم زدند.قبل از بازی اعتراضی به داوری داشتم و خواهش کردم دقت داشته باشند، اما متأسفانه بعد از گل ما همه چیز برگشت. متأسفانه یک  همه شمشیر را از رو بسته‌اند.

 

او در ادامه گفت : شب بازی می‌گویند یک بازیکن‌تان محروم است، روز بازی هم یک بازیکن دیگر. خیلی‌ها کارهایی می‌کنند و با آن کاری ندارند، اما تمام تمرکز ما و بازیکنان را به‌هم می‌زنند. مشخص است که کارهایی که انجام می‌دهند، مشخص است از کجا آب می‌خورد و نمی‌خواهند استقلال نتیجه بگیرد و شکل بگیرد. به هدف‌شان هم می‌رسند و هر کاری می‌کنند. ما تلاش می‌کنیم آماده شویم تا با خیلی چیزها بجنگیم.

 

 

ادامه دارد…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا