ورزشی

سازمان لیگ تکلیف پرسپولیس – ذوب‌ را روشن می‌کند

کد خبر: 1723849/47

زمان: 14:08  
1399/09/17

بازدید: 7,697

مسئول کمیته برگزاری سازمان لیگ می‌گوید که فردا پس فردا درباره بازی پرسپولیس و ذوب آهن تصمیم گیری خواهد شد.

به گزارش “آلانه”، باوجود تعداد بالای کرونایی های تیم ذوب آهن اصفهان، دیدار این تیم مقابل شهرخودرو برگزار شد. سازمان لیگ دلیل این موضوع را عدم تست گیری از سوی سازمان لیگ عنوان کرده است.

 

او همچنین درباره احتمال لغو بازی پرسپولیس می‌گوید: امروز (دوشنبه) یا فردا قرار است دوستان از ایفمارک به اصفهان سفر کنند و تمامی بازیکنان و مربیان ذوب‌آهن تست کرونا خواهند داد. ظاهراً پرواز این دوستان لغو شده است، اما نتایج تست‌ها تعیین‌کننده خواهد بود. وقتی تعداد مبتلایان یک تیم بالا می‌رود، سازمان لیگ تست‌ها را انجام می‌دهد و ما این برنامه را داریم، نه به خاطر پرسپولیس. اگر باشگاهی به سمت رشد ناگهانی مبتلایان پیش برود، سازمان لیگ وارد عمل می‌شود و کنترل را انجام می‌دهد. تست‌ها تا فردا انجام می‌شوند و ممکن است پس فردا تکلیف این مسابقه مشخص شود.

 

مهدی با اشاره به دیدار مقابل نساجی توضیح می‌دهد: موضوع لغو به خاطر چمن از جانب ما مورد تأیید نبوده است و اگر باشگاه یا عوامل منتسب به آن چنین صحبتی را مطرح کرده‌اند، باید بگویم ما به دنبال این موارد نبودیم. ما برای کمک به فوتبال ملی و کاهش ریسک ابتلا به کرونا چنین تصمیمی را گرفتیم. هواداران در شهرهای مختلف از تیم‌های محبوب خود استقبال می‌کنند، مشابه اتفاقی که برای باشگاه ذوب‌آهن رخ داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا