ورزشی

ترابی و محمدی در انتظار چراغ سبز پزشکان العربی

کد خبر: 1723793/43

زمان: 10:42  
1399/09/17

بازدید: 5,080

تلاش ستاره های ایرانی برای حضور برابر الریان

تیم العربی برای بازی هفته هشتم رقابت های لیگ ستارگان شاید بتواند از دو ستاره ایرانی مصدومش برابر تیم الریان استفاده کند.

به گزارش”آلانه” العربی قطر که مهدی ترابی و مهرداد محمدی دو بازیکن ایرانی را در اختیار دارد پس از شکست 4 بر یک برابر السد و همچنین باخت سه بر صفر برابر القطر ، خودش را برای دیدار هفته هشتم برابر تیم الریان آماده می کند. العربی که امسال با جذب دو بازیکن ایرانی در بخش تهاجمی به دنبال موفقیت در لیگ ستارگان بود در چند بازی مهم نتوانست از این دو بازیکن استفاده کند.

اما حالا خبر می رسد که مهردادمحمدی و مهدی ترابی بعد از طی دوران آماده سازی پس از مصدومیت ممکن است بتوانند این تیم را در بازی حساس این هفته برابر الریان همراهی کنند.  

روزنامه الشرق قطر در این ارتباط نوشت :” العربی برای دربی  فردا سه شنبه تمریناتش را ادامه می دهد و در آخرین تمرین این تیم مصدومان هم حضور داشته و تمرین کردند.” بازیکنانی چون مهدی ترابی، مهرداد محمدی، محمد صلاح النیل ، فهد خلفان و باسر ابوبکر مصدومان العربی بودند که بعضی از آن ها در تمرینات سبک تیم شرکت کرده و برای حضور در برابر الریان منتظر مجوز کادرپزشکی تیم هستند. 

 

 

 

العربی در حال حاضر و با 5 امتیاز از 7 مسابقه در رده دهم لیگ دوازده تیمی ستارگان حضور دارد. نتایجی که نمی تواند برای این تیم پرسابقه قطری باشد که با جذب چند ستاره به دنبال کسب رتبه خوب در این فصل بوده است. این تیم فصل گذشته را در رتبه هفتم به پایان رساند.  

نکته اینکه شجاع خلیل زاده مدافع سابق پرسپولیس نیز در تیم الریان قطر بازی می کند و در صورتی که محمدی و ترابی در ترکیب العربی به میدان برود جدال دو بازیکن تهاجمی العربی با شجاع در خط دفاعی الریان می تواند جالب توجه باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا