ورزشی

به من گفته اند کومان از هدایت بارسا خسته شده

کد خبر: 1723866/29

زمان: 15:20  
1399/09/17

بازدید: 16,249

نامزد ریاست باشگاه بارسلونا:

جوردی فاره نامزد ریاست باشگاه بارسلونا ادعا کرد که رونالد کومان از هدایت بارسا خسته شده است.

به گزارش “آلانه”، پس از شکست دو روز پیش بارسا در زمین کادیز، این تیم ضعیف ترین شروع 33 سال گذشته خود در لالیگا را به ثبت رساند. بارسا تیم نهم جدول است و با منطقه سقوط فقط سه امتیاز اختلاف دارد.

فاصله 12 امتیازی با اتلتیکوی صدرنشین نیز باعث شده تا رویای قهرمانی لالیگا دور از دسترس شود. رونالد کومان پس از شکست از کادیز بسیار عصبانی بود و عملکرد مدافعانش را به شدت زیر سوال برد.

 

 

 

 

جوردی فاره نامزد ریاست بارسلونا که مسبب اصلی استعفای جوزپ بارتومئو بود، در مورد مربی مدنظرش در صورت پیروزی در انتخابات به آاس گفت:«کومان اسطوره باشگاه است و وقتی برنده شوم، باید با او صحبت کنم. مدیر ورزشی را موظف به این کار خواهم کرد و پروژه هایم را به اطلاع او می رسانم. باید ببینم برنامه های او چیست و اینکه از پروژه ما خوشش می آید یا خیر. او اسطوره بارسلوناست ولی نمی دانم می خواهد ادامه بدهد یا کنار می رود. به من گفته اند او همین حالا از هدایت بارسا خسته شده است.»

 

 

 

 

تمدید با مسی:« کارهایی انجام داده ایم و دوست دارم اگر برنده شدم، فردای انتخابات، مسی با بارسا تمدید کند. برنامه هایی را برای مسی ترسیم خواهم کرد که متقاعد به ماندن شود. برنامه هایی برای سه یا چهار سال بعد. برندی با نام مسی ایجاد خواهیم کرد تا او مایکل جردن فوتبال شود. مسی باید رئیس افتخاری باشگاه و سفیر جهانی ما باشد. در تمدید با مسی پول نمی تواند قضیه دردسرسازی باشد.»

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا