سیاسی

اگر آمریکا به زورگویی‌هایش ادامه دهد، باز هم شکست خواهد خورد/ جامعه روحانیت؛ محور وحدت اصولگرایان

اگر آمریکا به زورگویی‌هایش ادامه دهد؛ باز هم شکست قطعی خواهد خوردبه گزارش  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه،  اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در اعلام مواضع هفتگی این حزب، با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات سال آینده اعتقاد به وحدت همه نیرو‌های ارزش‌گرا دارد، زیرا شرایط جهانی، بحران همه‌جانبه آمریکا و کشور‌های سه‌گانه اروپایی، مشکلات اقتصادی و سیاسی منطقه، مشکلات کرونایی، گام دوم انقلاب اسلامی و ضرورت حل مشکلات مردم ایجاب می‌کند که همه نیرو‌ها با هم در وحدت و همراهی و یاری‌دهی به یکدیگر قرار گیرند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: جامعه روحانیت می‌تواند محور این وحدت برای همگان باشد، لذا هر اقدامی تحت هر عنوانی در جهت تضعیف این وحدت آسیب‌زا است و موجب تجری دشمنان اسلام و جریانات مساله‌دار خواهد شد و از همگان دعوت می‌کنیم در محور وحدت و تجمع همه نیرو‌ها اقدام کنند.

بادامچیان در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: مواضع ایران برابر رویداد‌های جهانی باید یکپارچه و هماهنگ در چارچوب رهنمودهای، ولی امر مسلمین باشد و مجلس و دولت و همه قوا با هم همراهی کنند، اگر دولت در موردی نظر خاصی دارد طبق اصل قانون اساسی و با رهبری در میان بگذارد.

وی تاکید کرد: ایران به هیچ وجه از حقوق مسلم هسته‌ای صلح‌آمیز و سایر حقوق خود برابر فشار‌های بیگانگان کوتاه نیامده و نخواهد آمد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: اگر آمریکا در سیاست جدید دولت آینده خود بخواهد مسیر زورگویی‌ها را ادامه دهد همانطور که در ۴۰ سال گذشته به جایی نرسیده باز هم شکست قطعی خواهد خورد و اگر بخواهد از این مسیر غلط بازگردد باید ابتدا بدون هرگونه مذاکره با لغو تحریم‌ها و استرداد حقوق تضعیف شده ایران شروع کند، والا در استمرار تهدید و قلدری و تحریم هیچگونه انتظاری جز مقاومت و پشیمان کردن زورگویان نباید داشت.

بادامچیان در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک روز دانشجو و گرامیداشت خاطره شهدا و مقاومت دلیرانه دانشجویان در ۱۶ آذر از جوانان و دانشجویان خواست که خود را برای گام دوم انقلاب اسلامی و نقش سرنوشت ساز جوانان در آن مجهز کنند و موجی جدید در دانشگاه‌ها و محیط‌های دانشجویی پدید آورند که تمدن نوین اسلامی را پایه‌گذاری کند.

وی به مقاومت مردم یمن هم اشاره‌ای کرد و گفت: ثمرات مقاومت ملت قهرمان یمن، پیروزی‌های اخیر آنهاست که با ادامه مقاومت و جهاد تهاجمی به یاری خدای منتقم خون مظلومان، پیروزی نهایی آن‌ها نزدیک خواهد بود.


بیشتر بخوانید

حزب موتلفه اسلامی از وحدت اصولگرایان تقدیر کرد


وی افزود: رژیم صهیونیستی مانند اربابش آمریکا در گرداب متعفن فساد، فحشاء، فقر فرو رفته و روز به روز به پایان نکبت بار خود نزدیک می‌شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: در چنین شرایطی ملت قهرمان فلسطین، انتفاضه را با راهکاری جدید و شجاعت بیشتر افزایش دهند که نصر و فتح از خداوند متعال است.

بادامچیانبار دیگر بر ضرورت رسیدگی به اقشاری که از مقررات بهداشتی کرونا آسیب دیده و می‌بینند، تاکید و بر فعالیت تعاون اسلامی محله‌ای با محوریت مساجد تاکید کرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا