ورزشی

یک گزینه هلندی و جدید در تیررس بارسلونا

کد خبر: 1723721/42

زمان: 19:18  
1399/09/16

بازدید: 17,344

مارتین دی رون، هافبک هلندی آتالانتا مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا در فصل تابستان و به علت تبعات ویروس کرونا درگیر مشکلات مالی فراوانی بود و نتوانست گزینه های مورد نظر رونالد کومان مانند جینی واینالدوم و ممفیس دیپای را جذب کند. اما نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد مدیران موقت بارسلونا قصد دارند در فصل زمستان فعال ظاهر شده و مارتین دی رون، هافبک جنگنده و باتجربه آتالانتا را به خدمت بگیرند.

 

 

مارتین دی رون هافبکی سخت کوش و تکل زن است که می تواند استحکام خط میانی بارسلونا را افزایش دهد و رونالد کومان در دوران هدایت تیم ملی هلند تجربه کار کردن با این بازیکن را در کارنامه دارد. آتالانتا در فصول اخیر نتایج درخشانی گرفته و تبدیل به یکی از قدرت های فوتبال ایتالیا شده که مارتین دی رون در رقم خوردن این نتایج نقش مهمی ایفا کرده است.

 

مارتین دی رون 29 ساله در این فصل در سری A و لیگ قهرمانان اروپا برای آتالانتا عملکرد درخشانی داشته و در 10 بازی در این فصل یک گل به ثمر رسانده است. قرارداد ماترین دی رون با باشگاه آتالانتا در پایان این فصل به اتمام می رسد و مدیران بارسلونا امیدوار هستند بتوانند او را در همین فصل زمستان با رقمی پایین جذب کند. به جز مارتین دی رون، اخباری در مورد احتمال انتقال ممفیس دیپای نیز به نوکمپ شنیده شده و ممکن است بارسلونا در فصل زمستان این دو بازیکن جدید و هلندی را به خدمت بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا