سیاسی

نسل جدید انقلاب حماسه ساز گام دوم و پرچمدار گفتمان آرمان خواهی خواهد شد

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، جمعی از جوانان انقلابی در بیانه‌ای ضمن گرامیداشت روز دانشجو تاکید کردند: دانشجویان در تمام برهه‌های حساس انقلاب اسـلامی از مبارزات قبل از انقلاب، دفاع مقدس، دفاع از حریم اهل بیت (ع) و فتنه‌های کور دشمنان و منافقین بسیار هوشمندانه و غیرتمندانه پرچم انقلاب را در احتراز نگاه داشتند و گوش به فرمان رهبر انقلاب، در مسیر اعتلا، پیشرفت و عزت کشور حرکت کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

دانشگاه، دانشجو، همه مسائل توی دست این‌ها باید حل بشود. این‌ها قوه متفکره یک ملت هستند. امام خمینی (ره) از دانشگاه همیشه و در همه جا این انتظار هست که محل جوشش و اوج ۲ جریان حیاتی در کشور باشد؛ اول جریان علم و تحقیق؛ دوم، جریان آرمان گرایی‌ها و آرمان خواهی‌ها و هدفگذاری سیاسی و اجتماعی. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

انقلاب اسلامی ملت ایران، از آغاز تاکنون با پشتوانه و محور یت جوانان برومند این سرزمین به پیش رفته است. در چهل سال گذشته، در کنار آزمون‌های بزرگ الهی، فراز و نشــــیب‌های سخت و طاقت فرسا و فتنه‌های هولناکی توسط دشمنان و منافقین بر این کشور تحمیل شده است. همه لحظات سرنوشـــت ساز و سخت به همت جوانان غیرتمند و غیور ایران اسلامی با موفقیت سـپری شــده است و اکنون این ستاره عــزت و اقتدار است که در آسمان ایران اسلامی می‌درخشد. انشــجویان، به عنوان بخشــی مهم و تأثیر گذار از جوانان انقلاب اسلامی همیشه پیشرو آرمان گرایی و آرمان خواهی در ایران اسلامی بوده اند و در لحظات حساس تاریخ این کشـــور که خفقان و ستم، چشم‌ها را کور کرده بود و زبان‌ها را لال، این دانشجویان بودند که با نثار خون گران بهای خود بلندترین فریاد ضد اســتعماری و استکبارستیزی را سر دادند و به همه دنیا فهماندند ملت غیور ایران در مقابل هیچ ظالمی سرخم نمی‌کند.

این نسل نو، در اقتدار و پیشرفت انقلاب اسـلامی نقش بسیار مهمی ایفاء نمود و پرچم عزت و سربلندی را در ایران اسلامی برافراشت و همچنان علمدار انقلاب اسلامی است.

دانشجویان در تمام برهه‌های حساس انقلاب اسـلامی از مبازرات قبل از انقلاب، دفاع مقدس، دفاع از حریم اهل بیت (ع) و فتنه‌های کور دشمنان و منافقین بسیار هوشمندانه و غیرتمندانه پرچم انقلاب را در احتراز نگاه داشتند و گوش به فرمان رهبر انقلاب، در مسیر اعتلا، پیشرفت و عزت کشور حرکت کردند.

اکنون در چهل سال دوم انقلاب اسلامی و در دومین گام ملت انقلابی ایران به سوی آرمان‌های بلند انقلاب این نسل نو “انقلاب است که مهم‌ترین و سنگین‌ترین مسئولیت را برای پیشبرد و علمداری انقلاب اسلامی بر عهده دارد.

شانزدهم آذرماه که به یاد شهدای دانشجوی راه آزادی و استقلال ملت ایران، روز دانشجو نام گرفته، صمیمانه به نسل نو انقلاب اسلامی تبریک عرض می‌نمایم و با اطمینان قلب، اعتقاد راسخ داریم که نسل نو انقلاب اسلامی حماسه ساز گام دوم انقلاب اسلامی و بزودی پرچمدار گفتمان آرمان خواهی ملت ایران در تمام عالم خواهد بود.

امضاء کنندگان این بیانیه به شرح زیر هستند:

مهدی اقراریان

علی حقیقت

محمد نبی آقاتقی

مهدی صیاد شیرازی

حامدتوحیدی

سید امید میرغضنفری

سید ابوالفضل سید محمدی

حجت الاسلام والمسلمین میثم آسوپا

علیرضا داودی

امیر خوشخو

مازیار عظیم زاده ایرانی

سید محمد جواد صدری مهر

محمدعلی ناصری

علیرضا رحمانی

علی بیانی

حامد علامتی

علی محمدشاملو

محمدرضا کاشفی

سجاد اکبری

امین اسدی

مهدی رمضانی

حامد زمانی

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا