ورزشی

نبی‌زاده: بعید است بازی با پرسپولیس لغو شود

کد خبر: 1723747/43

زمان: 20:39  
1399/09/16

بازدید: 26,278

شرایط کرونا در ذوب آهن حاد است

تیم ذوب آهن در شرایطی به مصاف شهرخودرو رفت که با بحران ابتلای تعداد زیادی از بازیکنانش به ویروس کرونا مواجه است.

به گزارش”آلانه” امروز ذوب آهن در اصفهان و در یک بازی خانگی با دو گل مغلوب شهرخودرو شد. علی نبی زاده هافبک مشهدی ذوب که 90 دقیقه مقابل تیم سابق بازی کرد درباره این بازی گفت:”من شش سال در پدیده سابق و شهرخودرو فعلی بودم. از مشهد به فوتبال معرفی شدم و برای همین قرار گرفتن مقابل دوستانم حس جدیدی بود. بازیکنانی که تا همین چند ماه پیش با یکدیگر همبازی بودیم اما این خصلت فوتبال حرفه ای است.”

 

ابهام در برگزاری بازی
ما تا دو ساعت قبل از بازی، مطمئن نبودیم این مسابقه برگزار می شود. شرایط کرونا در تیممان خیلی حاد است. حتی اردوی شب قبل از مسابقه به همین دلیل لغو شد. با همه این شرایط و با اینکه بازیکن رزرو به اندازه کافی در اختیار نداشتیم اما به‌نظرم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. متاسفانه روی دو اشتباه دروازه مان باز شد. 

سومین پنالتی علیه ذوب آهن 
اگر بازی امروز را فاکتور بگیریم، دو پنالتی قبلی به اذعان کارشناسان داوری نباید گرفته می شد. حتی در بازی مقابل پیکان هم باز به اشتباه یک پنالتی علیه ما اعلام شد که بعد از آن اتفاقات که شاهدش بودیم داور نظرش را برگرداند.

5 هفته و 3 امتیاز
ما ازاین شرایط خارج خواهیم شد. در این چند هفته همه چیز دست به دست هم داد تا نتوانیم نتایج مطلوبی کسب کنیم. ذوب آهن تغییرات زیادی نسبت به فصل قبل داشته و کادر فنی و بازیکنان به زمان بیشتری برای هماهنگی نیاز داریم. اشتباهات داوری و کرونا روی تمرکز تیم تاثیر منفی گذاشته اما حتما نتایج خوب از راه خواهند رسید و توقعات را از ذوب آهن برآورده می کنیم.

دیدار با پرسپولیس
باشگاه ما امروز تمام تلاشش را کرد بخاطر ۱۸ بازیکن کرونایی، مسابقه لغو شود اما این اتفاق نیافتاد. پس بعید است دیدار مقابل پرسپولیس هم لغو شود. برای آقا یحیی در فینال آسیا هم آرزوی موفقیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا