ورزشی

قاسمی‌نژاد شریک منشا و طالب در صدر (عکس) 

کد خبر: 1723690/41

زمان: 17:11  
1399/09/16

بازدید: 9,026

امین دوباره درخشید تا شهر خودرو ببرد؛ 

امین قاسمی نژاد زننده دو گل تیمش برابر ذوب آهن بود و سه امتیاز ارزشمند را به حساب تیمش واریز کرد.

به گزارش “آلانه”، شهرخودرو که شروع بسیار خوبی در لیگ داشت و در روز دبل امین قاسمی نژاد موفق به کسب سه امتیاز مقابل شاگردان وحید بیاتلو شده بود، از سه بازی بعدی مقابل نفت آبادان، پیکان و پرسپولیس به دو شکست و یک تساوی دست یافت و مقابل تیم ذوب آهن که با شرایطی بحرانی به این بازی رسیده بود، بهترین فرصت را برای صعود در جدول پیش روی خود داشت.

 

 

 

در این مسابقه خیلی زود تیم شهرخودرو روی اشتباه مهرداد قنبری که به دلیل کرونایی بودن سایر بازیکنان به ترکیب اصلی رسیده بود، توسط احمد الجبوری به یک پنالتی دست یافت تا نیمه اول را با ضربه امین قاسمی نژاد که مطمئن وارد دروازه شهاب گردان شد، با پیروزی پشت سر بگذارد. 

در نیمه دوم و در شرایطی که تیم از هم گسیخته ذوب آهن بار دیگر روی کار دفاعی با اشتباه روبرو شد و مدافعان این تیم روی یک توپ ساده و دفع آن تعلل کردند، باز هم امین قاسمی نژاد بود که هوشمندانه و سریع تر عمل کرد و اینبار با روی پای چپ گل دوم را به زیبایی ثبت کرد.

 

 

 

با این دو گل امین قاسمی نژاد 4 گله شد و به صدر جدول گلزنان لیگ بیستم رفت تا در کنار منشا و طالب ریکانی از همین حالا رقابت شدیدی میان مهاجمان لیگ ایجاد شده باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا