ورزشی

دسته گلی برای پایان نوامبر سیاه سردار (عکس)

کد خبر: 1723593/43

زمان: 10:33  
1399/09/16

بازدید: 2,203

اورال یکاترینبورگ؛ تیمی برای هت تریک آزمون

مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ شب گذشته با ارائه یک بازی درخشان در هفته هفدهم لیگ روسیه ستاره تیمش و زمین مسابقه بود.

به گزارش”آلانه” سردار آزمون مهاجم 25 ساله ایرانی شاغل در لیگ روسیه در بازی دیشب برابر اورال تیم رده رده یازدهمی هت تریک کرد و نمره 10 را از سایت های معتبر آنالیز فوتبال جهان گرفت. 

اما نکته جالب درباره سردار آزمون اینکه او فصل گذشته و در ماه مارس 2020 در بازی برابر همین تیم اورال یکاترینبورگ بود که آخرین هت تریکش را انجام داد.

دسامبری به شیرینی جولای

سردار که فصل گذشته را فوق العاده به پایان رسانده بود شروعی طوفانی در لیگ روسیه امسال داشت. او فصل گذشته و در ماه جولای 2020 توانست در 6 مسابقه 7 گل زده و 2 پاس بدهد و ستاره تیمش و یکی از بهترین های لیگ روسیه باشد. او همین روند را در آگوست امسال و در آغاز رقابت های لیگ روسیه حفظ کرد و در 4 مسابقه ابتدایی 3 گل به ثمر رساند. آزمون اما از نیمه آگوست تا نیمه سپتامبر در چهار مسابقه لیگ روسیه گلی به ثمر نرساند تا اینکه در هفته نهم و آخرین روزهای ماه برابر اوفا دبل کرد. او دو هفته بعدی را هم برابر اسپارتاک و سوچی بدون گل سپری کرد تا آن سرماخوردگی مشکوک سر و کله اش پیدا شده و باعث شد سردار تقریبا یک ماه و ماه مهم نوامبر که 4 بازی در لیگ روسیه و دو بازی مهم لیگ قهرمانان برابر دورتموند و لازیو در آن بود را از دست بدهد. 

او در بازگشت از بیماری ، در حضور 28 دقیقه ای اش برابر آرسنال تولا گلی نزد تا اینکه شب گذشته و در هفته هفدهم هت تریک کرد و تعداد گل هایش را در لیگ روسیه به عدد 9 رساند تا ماه دسمبر برای این مهاجم ملی پوش ایرانی رویایی آغاز شده باشد.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا