ورزشی

ناامیدی کومان؛ فاصله زیاد شده، خداحافظ لالیگا

کد خبر: 1723572/29

زمان: 02:10  
1399/09/16

بازدید: 6,314

توضیحی برای این باخت ندارم

رونالد کومان معتقد است فاصله با اتلتیکو بسیار زیاد شده و با این روند تیمش به جایی نخواهد رسید.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا امشب در زمین کادیز شکستی ناباورانه را تجربه کرد تا فاصله اش با صدر جدول بیشتر و بیشتر شود. بارسا از 10 بازی خود در لالیگا 4 بازی را باخته و تنها 14 امتیاز دارد. با ادامه این روند، بعید است بارسا شانسی برای فتح لالیگا داشته باشد.

 

 

 

 

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری پس از بازی گفت:« به سختی می توانم گل هایی که دریافت کردیم، به خصوص گل دوم را توضیح بدهم. تمرکز نداشتیم و وقتی اینچنین بازی کنید، گل های بدی هم دریافت می کنید. بدون توپ هم فشار لازم را به حریف وارد نمی کردیم. دو گل عجیب دریافت کردیم که به سختی برایم قابل درک است.»

 

از دست رفتن لالیگا:« این یک قدم به بزرگ عقب بود. نتیجه ناامیدکننده ای رقم خورد و طبعا از صدرنشینان فاصله گرفتیم. فاصله 12 امتیازی با صدرنشین خیلی زیاد است ولی باید ادامه دهیم. اگر بهتر نشویم و این روند را تغییر ندهیم، امیدی به قهرمانی نخواهیم داشت.»

 

 

 

 

بازیکنان مقصر شکست:« خیر؛ همه با هم پیروز می شویم یا شکست می خوریم. نمی توان از یک یا دو بازیکن انتقاد کرد. همه باهم شکست خوردیم. به اندازه کافی برای پیروز شدن خوب نبودیم. باید این ناکامی را پذیرفت.»

 

کومان در پایان گفت:« در طول بازی فراز و نشیب داریم و عملکرد بازیکنان افت می کند. ابتدای بازی همیشه خوب هستیم اما به تدریج روند عوض می شود. بدون توپ اشتباهات دفاعی زیادی مرتکب می شویم. این یک مشکل عمومی در تیم است که باید حل شود. بسیار ناامیدم و باید با بازیکنان صحبت کنم.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا