ورزشی

زیدان: در حق من و بازیکنانم بی انصافی می شود

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید در دیداری که به سه امتیازش نیاز حیاتی داشت، توانست سویا را در سانچس پیسخوان مغلوب کند. تک گل بازی را گلر سویا به اشتباه به ثمر رساند در حالی که روی این گل وینیسیوس نقش مهمی داشت.

به این ترتیب رئال موقتا به رتبه سوم رفت و حالا برای بازی مرگ و زندگی برابر گلادباخ روحیه لازم را پیدا کرد.

 

 

 

 

زین الدین زیدان در نشست خبری پس از بازی گفت:« سه امتیاز خیلی مهمی بود ولی مهمتر، شکل بازی مان بود. نیمه اول عالی بودیم ولی نیمه دوم به گل رسیدیم و در مجموع برابر حریفی بسیار خوب، شایسته این پیروزی بودیم. سویا می تواند هر تیمی را دچار دردسر کند و ما چنین تیمی را شکست دادیم.»

 

تاثیر برد روی بازی حساس برابر گلادباخ:« مهم بود که به جاده پیروزی برگردیم. حالا که سه امتیاز را کسب کردیم، باید استراحت کنیم و سپس به گلادباخ فکر خواهیم کرد. قطعا حالا شرایط روحی بهتری داریم. امروز تیم تغییر خاصی نکرده بود. ما قبلا هم خوب بودیم و باید به این روند ادامه داد.»

 

زیدان در مورد اینکه بازیکنان رئال برخی دیدارها را جدی نمی گیرند، گفت:« ما تیم باشخصیتی هستیم. هر سه روز بازی کردن واقعا سخت است و برخی مواقع به ضررمان می شود. اصلا بدون توقف در حال بازی هستیم. باید برخی مشکلات حل و فصل شود و در این شکی نیست. زمانی که بر مشکلات فائق می شویم، تیم غیر قابل مهار می شود.»

 

 

 

 

بی انصافی در حق مربی و تیم:« بله همینطور است اما این شرایط هرگز تغییر نخواهد کرد. وقتی امتیاز از دست می دهیم، انتقاد می کنند ولی من همیشه مثبت فکر می کنم. باید به جاده ثبات برگردیم و به دنبال همین نیز هستیم.»

 

ضعف گلزنی:« موقعیت زیاد خلق می کنیم و راضی هستم. هرچه اعتماد به نفس بازیکنان بیشتر شود، راحت تر می توان بازی کرد و نتیجه گرفت. امروز خوب بودیم و در برخی دقایق هم زجر کشیدیم و برابر سویا این طبیعی بود. به کارمان اطمینان داریم و تبریک به بازیکنان چون آمدن به سویا و پیروز شدن، اصلا کار ساده ای نیست.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا