ورزشی

حمیداوی: ذوب آهن باید با ما بازی کند

کد خبر: 1723406/57

زمان: 15:08  
1399/09/15

بازدید: 6,979

ذوب آهن و شهر خودرو طبق برنامه باید فردا به مصاف هم بروند اما ابتلای چند عضو ذوب آهن به کرونا و درخواست مسئولان این باشگاه برای لغو بازی، همه چیز را در ابهام قرار داده بود.

به گزارش “آلانه”، با این حال باشگاه شهر خودرو اعلام کرد این تیم برای بازی با ذوب آهن عازم اصفهان شده است و لغو بازی «جفا» در حق شهر خودرو است.

 

فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو در این ارتباط به سایت باشگاه، گفت: با تایید سازمان لیگ تیم را راهی اصفهان کردیم و خواهش کردیم توسط ایفمارک پس از دیدار برابر ذوب‌آهن از تمام بازیکنان تست گرفته شود.

مالک باشگاه شهر خودرو ادامه داد: نامه‌ای در خصوص آمادگی و برگزاری دیدار به سازمان لیگ ارسال کرده‌ایم و صحبت‌های لازم نیز با آقای سهیل مهدی انجام شد تا اعضای تیم با پرواز ساعت ۱۲:۳۰ امروز شنبه راهی اصفهان شدند.

 

حمیداوی هرگونه لغو بازی را جفا در حق شهر خودرو خواند و گفت: قانون برای همه یکسان است. ما تمرینات لازم برای دیدار با ذوب‌آهن را انجام دادیم. حتی بلیت گرفتیم و هتل را رزرو کردیم و در صورت عدم برگزاری مسابقه متضرر می‌شویم‌.

مالک شهر خودرو ضمن آرزوی سلامتی برای بازیکنان کرونایی ذوب‌آهن گفت: بازیکنان ذوب‌آهن می‌توانند با توجه به زمان باقیمانده تست بدهند و مابقی نفرات را هم قرنطینه کنند. طبق قانون با توجه به شرایط کنونی بازیکنان غیر کرونایی ذوب‌آهن به حد نرمال می‌رسند و شرایط برگزاری وجود دارد. بنابراین از مسئولان ذوب‌آهن درخواست می‌کنیم شرایط برگزاری دیدار را فراهم کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا