ورزشی

واکنش سرمربی PSG به شایعه جذب لیونل مسی

کد خبر: 1723310/42

زمان: 20:09  
1399/09/14

بازدید: 12,985

توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن نگران عدم گلزنی کیلیان امباپه در ماه های اخیر نیست.

به گزارش “آلانه”، کیلیان امباپه حدود یک سال و 700 دقیقه است در لیگ قهرمانان در گلزنی ناکام بوده و این روند باعث افزایش انتقادات نسبت به ستاره فرانسوی شده است. توماس توخل در آستانه دیدار تیمش مقابل مون پلیه در این رابطه و شایعات انتقال لیونل مسی به پاریس صحبت کرده است.

 

توماس توخل گفت: “در ذهن من چندین احتمال مختلف وجود دارد و ما باید با توجه به بازی روز سه شنبه در لیگ قهرمانان نیز تصمیم بگیریم. ممکن است تغییراتی داشته باشیم، اما شخصا در مورد کیلیان امباپه آرام هستم. از نظر من او در برابر یونایتد درخشان ظاهر شده و نمایشی بهتر از مسابقه هایی که او در آن گلزنی کرده بود ارائه داد.

 

 

امباپه هم در فاز حمله و هم از نظر دفاعی تلاش فراوانی کرد، اما کمی بد شانس بود  و روزهای گلزنی امباپه فرا خواهد رسید. من در مورد او آرامش دارم و خود کیلیان نیز باید آرام باشد.

 

بازی در برابر مون پلیه همیشه برای ما سخت است. روز سه شنبه بازی دیگری داریم نیز داریم و باید شرایط را تغییر دهیم. ما باید قبول کنیم تصمیمات برای دیدار فردا با توجه به مسابقه با باشاک شهیر گرفته خواهد شد.

 

شایعات انتقال لیونل مسی به پاریس و مصاحبه اخیر نیمار؟ این چیزی نیست که من بتوانم درباره آن صحبت کنم. من هنوز با نیمار در مورد این مصاحبه صحبت نکرده ام. من احترام زیادی برای بارسلونا و مسی قائلم، بنابراین توضیحی در این رابطه نمی دهم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا