ورزشی

ادای احترام ته‌وز به مارادونا با پیراهن 40ساله(عکس)

کد خبر: 1723077/50

زمان: 12:25  
1399/09/13

بازدید: 18,184

کارلوس ته‌وز ستاره آرژانتینی بوکا در ادای دین به دیگو مارادونا پیراهنی تاریخی را به نمایش گذاشت که مارادونا در سال 1981 در دیدار مقابل ریورپلاته به تن کرده بود.

به گزارش “آلانه”، بعد از ادای دین لیونل مسی به دیگو مارادونا با نمایش یک پیراهن تاریخی دیگو و خبرساز شدن او بابت این حرکت، کارلس ته‌وز ستاره آرژانتینی کهنه‌کار باشگاه بوکاجونیورز هم دست به حرکتی مشابه زد و یک پیراهن تاریخی که توسط دیگو پوشیده شده بود را بعد از گلزنی برای بوکا به نمایش گذاشت.

 

 

لیونل مسی برای نشان دادن علاقه و احترام خود به دیگو پیراهن نیوولز اولدبویز باشگاه شهر زادگاه خودش را به نمایش گذاشت که مارادونا در سال 1993 به تن کرده بود.

 

اما کارلس ته‌وز بعد از گلزنی برای تیم فعلی‌اش بوکا جونیورز یک پیراهن تاریخی این تیم را بر تن خود به نمایش گذاشت که دیگو مارادونا در سال 1981 در یک بازی تاریخی مقابل ریورپلاته به تن کرده بود. در دیدار دو تیم بوکا و ریور در کوپا لیبرتادورس در 10 آوریل 1981 مارادونا با نمایشی خیره کننده برای بوکا در پیروزی 3-0 تیمش با این پیراهن نقش مهمی بازی کرده بود.

 

 

ته‌وز بعد از بازی در گفتگو با یک شبکه رادیویی در آرژانتین گفت مارادونا که دوست او بوده این پیراهن تاریخی چهل ساله را به او هدیه داده بوده و ته‌وز به این نتیجه رسیده که پوشیدن پیراهن او بهترین ادای احترام به دیگوی بزرگ است.

 

 

کارلوس ته‌وز در دیدار بوکا مقابل اینترناسیونال در کوپا لیبرتادورس که با تک گل او با پیروزی 1-0 بوکا به پایان رسید بعد از گلزنی پیراهن فعلی بوکا را از تن بیرون آورد و پیراهن تاریخی چهل ساله دیگو مارادونا را به نمایش گذاشت. ته‌وز سپس در توییتر نوشت: ” متشکرم دیگو، به خاطر وجودت. ابدی باش. زنده باد بوکا”.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا