ورزشی

چرا سپاهان همزمان با تراکتور بازی نکرد؟

کد خبر: 1722990/41

زمان: 20:23  
1399/09/12

بازدید: 8,878

تعویض‌‌های محرم نفس داد ولی شکل نه؛

تیم فوتبال سپاهان درخواستی برای تعویق دیدار برابر سایپا ارائه نکرده بود، تا در دیدار خارج از خانه مقابل نفت مسجد سلیمان فرصت بیشتری برای استراحت داشته باشد.

به گزارش “آلانه”، روز گذشته سپاهان در شرایطی برابر سایپا در ورزشگاه خانگی به میدان رفت، که سه روز از مصاف سخت و نفس‌گیر این تیم در تبریز سپری شده بود؛ دیداری که به دلیل بارش برف و وضعیت نامناسب چمن یادگار یک روز به تعویق افتاده بود.

پس از این مسابقه، تراکتور که باید به رفسنجان سفر می کرد و برابر شاگردان ربیعی قرار می گرفت، برای تعویق این بازی به سازمان لیگ نامه زد ولی سپاهان درخواستی برای این موضوع نداشت و با توجه به انجام بازی در نقش جهان، نویدکیا فرصت سه روزه برای ریکاوری بازیکنان در شرایطی که جدول فشرده ای پیش روی تیم های مختلف قرار دارد، مناسب ارزیابی کرد، تا در سوی دیگر، طلایی پوشان زمان بیشتری نیز برای انجام بازی خارج از خانه هفته پنجم برابر نفت مسجد سلیمان داشته باشند.

همین موضوع سبب شد تا محرم نویدکیا برخلاف بازی با تراکتور، زودتر تصمیم به تعویض بازیکنان اصلی تیمش بگیرد و در شرایطی که سپاهان نیمه اول فوق العاده ای را با 11 بازیکن اصلی پشت سر گذاشته بود، با خروج بازیکنانی نظیر جلال علی محمدی، محمدرضا حسینی، محمد محبی  و سجاد شهباززاده توازن تیمی زردپوشان از بین رفت و اگرچه قوای بدنی تیم با ورود بازیکنان جدید بالا رفت ولی آنها در دقایق پایانی به دلیل از دست دادن مالکیت توپ و میدان، دو امتیاز ارزشمند بازی را از دست دادند.

 

حالا البته یک بازی سخت دیگر پیش روی سپاهان است و محرم نویدکیا باید تیمش را در اسرع وقت برای مصاف با مسجدسلیمان ریکاوری کند.
عکس ها نورویک آلاوردیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا