ورزشی

هری کین و اصرار به مبارزه با نژادپرستی در فوتبال

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، هری کین مهاجم تاتنهام و انگلیس از بازیکنان لیگ برتر خواست که در حمایت از سیاه پوستان به زانو زدن ادامه دهند.

کین از جمله فوتبالیست هایی است که مبارزه با نژادپرستی در فوتبال را به شکلی جدی پیگیری می کند.

 

 

 

 

کاپیتان تاتنهام درباره این موضوع گفت:« من معتقدم که ما یک بستر عظیم برای ارائه نظر خود در سراسر جهان داریم. بدیهی است که ما کارهای زیادی را برای حمایت از حرکت “Black Lives Matter(زندگی سیاهان مهم است)” انجام داده ایم. من شنیده ام که مردم می گویند که آیا باید این کار را ادامه دهیم یا خیر  و من فکر می کنم بهتر است ادامه دهیم.

برخی از مردم نمی دانند که میلیون ها نفر در سراسر جهان ما را زیر نظر دارند. البته بینندگانی که لیگ برتر را به طور منظم دنبال می کنند، همین مورد را هر هفته می بینند و برای آنها تکراری است. با این حال کودکانی که ممکن است برای اولین بار مسابقه را تماشا کنند، عملکرد ما را ببینند و از والدین خود بپرسند که چرا ما زانو زده‌ایم.»

 

 

 

 

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت:« من فکر می کنم این یک فرصت عالی برای انتقال دیدگاه مان به مردم است. به نظر من آموزش مهمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم. بزرگسالان قادر خواهند بود به معنای با هم بودن و کمک به یک دوست به نسل های جدید بیاموزند. کودکان و همه اقشار باید احترام به یکدیگر را یاد بگیرند و فراموش نکنند. این کار ما در همین راستا مهم است و ادامه خواهد داشت.»

 

 

 

 

تاتنهام در بازی بعدی خود فردا شب پنجشنبه در لیگ اروپا در خانه لاسک اتریش به میدان می رود و سپس دیدار با آرسنال را در پیش دارد که این روزها در شرایط بدی قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا