ورزشی

مس رفسنجان ؛ بازنده ای که شایسته بود(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722961/34

زمان: 18:19  
1399/09/12

بازدید: 4,359

فوتبال قانون نانوشته ای دارد؛ حتما تیم بهتر در جریان بازی برنده نمی شود و ممکن است در مسابقه ای تیمی خوب بازی کند اما در نهایت دست خالی میدان را ترک کند.

به گزارش “آلانه”، این حکایت امروز تیم مس رفسنجان در بازی با تراکتور است. خوب بازی کرد و برای بردن موقعیت هم ایجاد کرد و توپ را به تیر هم زد اما به تور نه و روی یک ضربه ایستگاهی مغلوب شد و امتیاز بازی را از دست داد.

 

مس در بازی های گذشته هم این چنین بود؛ خوب بازی کرد اما در امتیاز گیری تیم موفقی نبود. مس که اولین فصل حضور در لیگ برتر را تجربه می کند در روزهایی امتیاز از دست می دهد که خوب بازی می کند و این نمی تواند نکته ناراحت کننده ای باشد. در فوتبال اینطور نیست همیشه تیمی که خوب بازی می کند نتیجه را بدهد. مس این شکل از بازی را ادامه بدهد بالاخره بردن را شروع خواهد کرد و امتیازات لازم را برای دست یابی به جایگاه شایسته به دست خواهد آورد.

 

تیمی که از لیگ یک به لیگ برتر صعود می کند برای پیدا کردن خود و هم چنین آشنا با سبک بازی در لیگ برتر نیاز به زمان دارد و به نظر می رسد مدیران مس این فضا را در اختیار محمد ربیعی جوان قرار خواهند داد. بدون شک امروز نوبت حمایت از تیم و سرمربی است و در ادامه با نتیجه گیری تیم حمایت معنایی نخواهد داشت و حمایت در این برهه از زمان است که می تواند نتیجه گیری در آینده را به همراه داشته باشد.

 

 

فوتبال در گل و نتیجه خلاصه می شود و بازی زیبا امتیاز از دست رفته را توجیه نمی کند اما به دنبال فوتبالی که خلق موقعیت می کند آنهم در برابر تراکتور بدون شک نتیجه هم خواهد بود و تنها کمی صبر نیاز است. و مس در بازی امروز در شرایطی تن به شکست داد که روی ضربه ایستگاهی گل خورد نه کار تاکتیکی حریف. یک لحظه غفلت موجب شد تا محمد عباس زاده باتجربه سر ضرب توپ را تبدیل به گل کند.

 

فوتبال ادامه دارد و مس و محمد ربیعی فرصت دارند که نتیجه گیری راچاشنی بازی زیبایی که ارایه می دهند، کنند و در این صورت دیگر خطری آنها را تهدید نخواهد کرد. و در بازی امروز مس بازنده ای شایسته بود. تیمی که می تواند به خاطر این بازی سر خود را بالا بگیرد و به ادامه مبارزه فکر کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا