ورزشی

مسی باشد یا نباشد بارسلونا قدرتمند است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722904/29

زمان: 14:38  
1399/09/12

بازدید: 255

سرمربی فرانس واروش

از نظر سرگی روبروف عدم حضور مسی در بازی امشب روی کیفیت بارسا تاثیری نخواهد گذاشت.

به گزارش “آلانه”، روز گذشته رونالد کومان سرمربی بارسا اسامی بازیکنانش برای بازی برابر فرانس واروش را اعلام کرد. در این فهرست نام لیونل مسی، مارک آندره تراشتگن و فیلیپ کوتینیو دیده نمی شد و مربی هلندی به هر سه استراحت داده است.

به این ترتیب بارسا با ترکیبی جوان و متفاوت به مصاف حریف مجار خواهد رفت. بازی برای بارسا تنها از حیث رقابت برای صدرنشینی اهمیت دارد.

 

 

 

 

سرگی ربروف سرمربی فرانس واروش در مورد این بازی گفت:« بارسا در بازی قبلی برابر دینامو با ترکیب ذخیره هایش بازی کرد و همچنان تیمی قدرتمند بود. در این تیم برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت، رقابت بالایی وجود دارد و مهم نیست چه کسی در میدان باشد؛ چون همه بازیکنانش قدرتمند و باکیفیتند.»

 

ربروف که به ویروس کرونا مبتلا بود ولی توانست آن را شکست دهد، ادامه داد:« بارسا خوب حمله می کند و بدون مسی هم قوی است. ما هم برابر این تیم شانس های خودمان را خواهیم داشت و ابتدا می خواهیم خوب دفاع کنیم و به وقت لزوم حمله نیز خواهیم کرد. بازی رفت را 5-1 بردند چون اولین بار بود بازیکنانم برابر چنین تیم قدرتمندی قرار می گرفتند. حالا تجربه مان بیشتر شده و این می تواند کمک مان کند.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا