ورزشی

غیبت کاپیتان اول تراکتور در ترکیب اصلی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722909/1

زمان: 15:22  
1399/09/12

بازدید: 6,289

کاپیتان اول تراکتوری ها در ترکیب امروز تیمش حضور ندارد.

 

به گزارش “آلانه”، در حالی که طی روزهای اخیر خبرهایی مبنی بیماری مسعود شجاعی به گوش می رسید، عباس زاده، پزشک تیم تراکتور روز گذشته اعلام کرد: “اینکه مسعود شجاعی به کرونا مبتلا شده به هیچ عنوان صحت ندارد. موضوع این است که پس از بازی قبلی تیم که تغییرات زمان بازی برنامه تمرینی و آماده سازی مان را به هم زد، این بازیکن احساس خستگی شدیدی در بدن خود داشت و ما برای احتیاط و پیشگیری سریعا از او تست های مربوطه را گرفتیم. جواب تست PCR شجاعی هم امشب اعلام می شود تا کاملا از این بابت مطمئن شویم. در پایان بار دیگر با صراحت تاکید می کنم که هیچ کدام از علام بیماری کرونا در  شجاعی مشاهده نشده و کلیه اقداماتمان جنبه پیشگیرانه دارند.”

 

غیبت شجاعی در پرواز تراکتوری ها به کرمان نیز به شایعات دامن زد اما علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان، دلیل غیبت کاپیتان تیمش را مسائل شخصی دانسته و اعلام کرد که مسعود روز چهارشنبه به جمع تراکتوری ها ملحق خواهد شد.

با توجه شرایط یاد شده پیش بینی می شد که شجاعی در ترکیب اصلی تراکتور در بازی امروز حضور نداشته باشد که این گونه نیز شد و با اعلام ترکیب یازده نفره تراکتور مقابل نفت مسجد سلیمان، مشخص شد که کاپیتان اول سرخ پوشان در این دیدار خارج از خانه غایب خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا