ورزشی

شکوری به ژست مدیریت فدراسیونی برگشت

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722837/57

زمان: 09:54  
1399/09/12

بازدید: 8,092

در قابی مشترک با سرمربی و مربی تیم ملی؛

مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس در دوئل این تیم مقابل شهر خودرو، روی سکوها حاضر شد و نظاره‌گر عملکرد شاگردان یحیی گل‌محمدی بود.

به گزارش “آلانه” پس از تغییر و تحولات مدیریتی پرسپولیس حالا زوج جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری به عنوان مدیرعامل و مدیر اجرایی این باشگاه مشغول به فعالیت شدند و گویا گام‌های نخست را توانسته‌اند با موفقیت بردارند، هر چند آن‌ها در جذب مدافع مدنظر کادرفنی در بازار نقل و انتقالات ناکام ماندند اما از طرفی دیگر، جذب مهدی‌خانی و تسویه‌حساب مطالبات فصل گذشته بازیکنان و کادرفنی و پرداخت بخشی از قرارداد سال جاری از اقدامات مثبت آن‌ها به شمار می‌رود.

 

ضمن آن‌که تمدید قرارداد یحیی گل محمدی و دستیارانش و بازیکنان کلیدی چون کمال کامیابی‌نیا از دیگر اتفاقاتی‌ست که در دوران مدیرعاملی سمیعی و حضور ابراهیم شکوری در کسوت مدیر اجرایی باشگاه رقم خورده است؛ شکوری در دوئل هفته چهارم شاگردان گل‌محمدی مقابل شهر خودرو، از روی سکوها در کنار مربیان تیم‌ملی نظاره‌گر این دیدار مهم بود. او که مدتی در فدراسیون فوتبال در نقش دبیرکل حضور داشت، پیش از حضور اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی از فدراسیون خارج شد اما در این دیدار گپ و گفت دوستانه‌ای با سرمربی تیم ملی و البته دستیارش وحید هاشمیان داشت و در کنار آن‌ها دیدار حساس پرسپولیس و شهر خودرو را تماشا کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا