ورزشی

زنده‌روح: از حقیقی به‌خاطر سیوهایش متشکرم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، گل گهر با هدایت امیر قلعه نویی در ادامه روند خوب خودش، توانست در تبریز از سد ماشین سازی عبور کند تا همچنان صدر جدول رده بندی لیگ برتر را در اختیار داشته باشد.

احمد زنده روح مدافع سیرجانی ها که تک گل این بازی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، در مورد دیدار با ماشین سازی گفت: بازی سختی بود. در طول هفته می دانستیم با تیمی بازی داریم که از لحاظ دفاعی، یک شکل منسجم و فشرده ای دارد. جلوی این تیم ها  موقعیت به دست آوردن سخت است ولی خدا را شکر توانستیم در این بازی سخت و درگیرانه با یک گل برنده بشیم و صدرنشین بمانیم.

او درباره گلی که در برابر تیم سابقش به ثمر رساند، گفت: من خاطرات خوبی در دو سال و نیمی که در تبریز بودم، داشتم. در ماشین سازی اتفاقات خوبی برای من رخ داد. اکنون در خدمت گل گهر هستم و خدا را شکر پیروز شدیم و من سهمی در این برد داشتم.

 

زنده روح درمورد اینکه علیرضا حقیقی بهترین بازیکن دیدار گل گهر و ماشین سازی انتخاب شده است نیز گفت: آنها برنامه خاص خودشان را داشتند. می دانستند تیم ما هجومی بازی می کند و بر روی ضدحملات برنامه داشتند تا ما را غافلگیر کنند. چند فرصتی بخاطر اشتباهات فردی ما و خوش شانسی آنها، نصیب ماشین سازی شد. ولی ما یک گلر باتجربه داریم که توانست با سیوهای خوبش به تیم ما کمک کند و از او تشکر می کنیم که توانست شرایط ما را جوری نگه دارد که پیروز شویم.

مدافع گل گهر درباره صدرنشینی تیمش در لیگ برتر نیز پاسخ داد: ما از روز اولی که شروع کردیم تصمیم داشتیم اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم. ما تمریناتمان را زود شروع کردیم که این کار نیز هدف گذاری خاص خودش را داشت. هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و کار خاصی رخ نداده است. امیدوارم به آن هدفی که مدنظرمان است، برسیم.

او در مورد دیدار هفته بعد گل گهر در مقابل پیکان نیز گفت: فکر می کنم بازی با پیکان یک بازی سخت دیگر است. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و می دانیم این بازی نیز یک دیدار سخت و فشرده است. امیدوارم بتوانیم در زمین و شهر خودمان یک بازی خوبی ارائه دهیم و پیروز شویم تا همچنان صدرنشین بمانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا