ورزشی

حامد شیری؛ نمونه ای مثل سید جلال (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722929/34

زمان: 16:55  
1399/09/12

بازدید: 9,614

نساجی با گل حامد شیری از روی نقطه پنالتی نفت مسجد سیلمان را شکست داد و 7 امتیازی شد.

به گزارش “آلانه”، کاپیتان حامد شیری در این بازی مثل همیشه در خط دفاعی نساجی بسیار با انگیزه فوتبال کرد و از آنجایی که حریف برای استفاده از ضد حملات روی به ارسال توپ های بلند آورده بود همه سرها را زد تا گزندی به دروازه نساجی در این بازی وارد نشود. البته در کنار او مجتبی بیژن دیگر مدافع میانی نساجی و هم چنین دو مدافع کناری یعنی آرمان قاسمی و سعید بیگی و در نهایت نیما میرزازاد دروازه بان تیم روز پرفروغی را به نمایش گذاشتند. بعد از اعلام پنالتی به سود نساجی به دنبال خطایی که روی کریم اسلامی شده بود حامد شیری با اعتماد به نفس بالا پشت ضربه ایستاد و بر خلاف حرکت دروازه بان توپ را تبدیل به گل کرد.

 

حامد شیری برای نساجی همانند سید جلال برای پرسپولیس است؛ با وجود سال های مستمر بازی در لیگ برتر چه در ترکیب نساجی و چه در ترکیب دیگر تیم ها از جمله سایپا هنوز با انگیزه فوتبال می کند و هر مسابقه برای او حکایت تازه ای دارد و این در شادی بعد از گل او هم مشخص است. گویی برای اولین بار گل زده در حالی که در هفته اول بازی ها و در دیدار با آلومینیوم اراک هم در جریان بازی برای نساجی گل زنی کرده است.

 

 

 

بدون شک حضور چنین بازیکنانی در ترکیب هر تیمی موهبت است؛ بازیکنانی که بدون شک به سبب تلاش و انگیزه ای که از خود نشان می دهند می توانند الگوی خوبی برای جوانان باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا